kara sevda nihan kıyafetleri

Kara Sevda’nın Neslihan Atagül tarafından başarıyla canlandırılan, göz kamaştıran baş karakteri Nihan Kozcuoğlu giydiği her kıyafetiyle akıllarda kalmayı ve adından söz ettirmeyi başarıyor. Biz de sizin için Nihan’ın en gözde 5 kıyafetini bir araya getirdik.

Katılacağınız davetlerde Kara Sevda Nihan kıyafetleri size ilham versin!

kara sevda nihan kıyafetleri
Emir ve Nihan’ın 5. evlilik yıl dönümlerini büyük bir davetle kutladıkları gecede Nihan derin sırt dekolteli, pudra rengi elbisesi ile herkesin başını döndürdü. Her zaman birbirinden şık kıyafetlerle alkışları toplayan Nihan Kozcuoğlu vücudunu saran ve bileklerine kadar uzanan elbisesinin içinde tam bir melek gibi görünüyordu.

kara sevda nihan kıyafetleri
Nihan 12. bölümde giydiği bu zarif elbise, kusursuz makyajı ve açık bıraktığı saçlarıyla mükemmel bir uyum yakaladı. Göğüs dekoltesini kapatan dantel detayıyla iddialı bir görünüm yakalayan Nihan Kozcuoğlu bu işin nasıl yapılması gerektiği konusunda ders verebilecek kadar başarılı bir giyim tarzına sahip.

kara sevda nihan kıyafetleri
Her zaman için cesur renkler tercih eden Nihan bu kez canlı kırmızı elbisesiyle çıkıyor karşımıza. Tek omuzlu mini elbisesi ve sade makyajını kırmızı rujuyla ön plana çıkarması bizi büyülemeye yetiyor. Bizce gerisini Emir ve Kemal düşünsün!

kara sevda nihan kıyafetleri
Nihan’ın Ozan ve Zeynep’in düğün töreninde giydiği bu mavi mini elbise Nihan’ın yine cesur görünümünü koruduğunu kanıtlıyor. Simetrik görünümüyle farklı bir tarz yaratan bu şahane elbise sizce nasıl bir gecede tercih edilebilir?

kara sevda nihan kıyafetleri

Nihan 38. bölümde giydiği fıstık yeşili elbisesi ile bizden “Yeşilin en çok yakıştığı kadın” ünvanını almayı başardı. V yaka elbisesi ve püsküllü fıstık yeşili ayakkabıları ile Nihanbaştan aşağı uyum içindeydi.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan