kiralık aşk 66. bölüm

Cuma akşamlarının heyecanla beklenen dizisi Kiralık Aşk, yeni bölümüyle soluksuz izlendi. Peki Kiralık Aşk’ın 66. bölümünde neler oldu?

Defne Ve Ömer Kenetleniyor!

Defne ve Ömer aşkın doruklarındadır. Önlerinde engel olabilecek her şeye sırtını dönmüş çiftimiz aşklarını doyasıya yaşar. Evi terkeden Defne’ye ailesi küskündür, ama İso bebek uyumayınca Nihan, Ömer’in evinin kapısını çalar ve Defne ile konuşma fırsatı bulur. Defne’nin yokluğunda uyumayan İso bebek, annesi ve halası arasındaki buzları eritebilecek midir?

Ömer ve Defne, onların karşısında duran bütün her şeyden Roma’ya kaçıp yepyeni bir hayata adım atma planları yapmaktadır. Sabahın çok erken bir saatinde şirkete gidip Defne’nin pasaportunu alan Ömer, Sinan’la karşılaşır. Aşk acısı çeken Sinan, çareyi kendini işe vermekte bulduğunu söyler. Pamir, şirketten ayrılmış ve sırra kadem basmıştır. Seda’nın masasına bıraktığı not onu çok sinirlendirir. Sinan ve Seda yüzleşirler fakat Sinan Seda’yı dinlemeksizin konuşur ve gider.

kiralık aşk 66. bölüm
Roma planları yapan Ömer ve Defne, yakalanırlar. Tüm sevdikleri evlerini basıp, onları kalmaya ikna etmeye çalışırlar. Defne’nin yokluğu evde keskin bir biçimde bellidir. Nihan’ın tüm çabası boşunadır. Seda’nın eski eşi, şimdiki arasını düzeltip tekrar gider. Lara, bu durum karşısında alt üst olmuştur.
Seda, kendini her yandan kapana kısılmış hisseder. Pamir’in gidişi, Lara’nın ruh hali, Sinan tarafından yanlış anlaşılmak… Bunların üstüne bir de Lara’nın babasının onun velayetini istemesi gelir. Seda tüm bu dertlerin altında boğulurken Sinan’ın kapısını çalar ve içini döker.

Defne ve Ömer cephesinde yakınlaşma devam ederken bir günü Defne gibi yaşamaya karar verirler. Bu durum maskelerden sıyrılıp, daha da kenetlenmeyi sağlar. Beşiktaş maçı izleyip, onun mekanlarında onun gibi gezerler. Defne ailesini ve dostlarını özlediğinden buruktur. Artık birbirlerinin ailesi olmak yolunda adımlar atarlar. Ömer’in uykusuz geceleri ne zaman sona erecek?

Sinan’ın radikal kararı Neriman ve Koray’ı şaşırtır. Neriman ve Koray’ın yeni eğlencesi Sinan ve Seda ilişkisine müdahil olmaktır. Bakalım Sinan bu radikal kararı verecek midir?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan