kiralık aşk 67. bölüm

Cuma akşamlarının heyecanla beklenen dizisi Kiralık Aşk, yeni bölümüyle soluksuz izlendi. Peki Kiralık Aşk’ın 67. bölümünde neler oldu?

Kiralık Aşk’ta Çifte Nikah!

Defne ve Ömer, beraber yaşama rutinine alıştı ve çok memnunlardır. Her şey hep hayalini kurdukları gibi ilerler. Ömer için uykusuz geceler sona mı erecek? Defne’nin bulduğu kağıtta yazan telefon numarasının sahibi kimdir? Ömer’in uzun zamandır sakladığı sır ortaya mı çıkacak?

Koray, Passionis için unutulmaz bir yılbaşı konsepti yaratmanın peşinde. Ömer’e noel baba şapkası taktırmak Koray için bir iddia haline gelir. Seda ve Sinan cephesinde sürpriz gelişmeler devam ediyor. Nikaha geri sayım başladı, Lara ve Seda, Sinan’ın evine taşınmak üzeredirler. Neriman, Defne’yi evlenip çocuk yapma fikrine yönlendirmek için elinden geleni yapar. Defne de bu dolduruşa gelip Ömer’e evlilik düşündürmek için türlü türlü oyunlara girişir.

kiralık aşk 67. bölüm
Nihan, Ayşegül ve İso arasında neler olduğunu merak eder ve bunu Ayşegül’e sorar. Ayşegül’ün cevabı ne olacaktır? Defne’nin yokluğu ailesi tarafından artık iyice hissedilir. Defne gittiğinden beri anneannesi yemeden içmeden kesilmiştir. Hisler karşılıklıdır, Defne’de özlem içinde boğulur. Bir yandan evlilik oyunlarına tam gaz devam eder. Ömer, Defne, Sinan maddi durumu olmayan çocuklara yılbaşı hediyeleri dağıtırlar, Ömer onların Noel Baba’sı olmuştur. Seda ve Lara, Sinan’ın evine taşınmıştır. Lara’nın ve Seda’nın mutluluğunu her şeyden üstün tutan Sinan çok mutludur.

Ayşegül ve İso’nun imkansız aşkı nasıl sonuçlanacak? Cevdet, Serdar’a Almanya’ya yerleşeceğini söyler. Herkes için için Ayşegül’ün durumuna üzülür fakat bir şey yapamaz. Cevdet, Ayşegül’e ondan boşanıp Alman bir kadın ile evleneceğini söyler. Derya Ömer’in asistanı olmanın zorluklarını arkadaşlarına anlatıp dert yanarken Ömer’e yakalanır. Barışmak için peşinden koşar, sevimliliklerle gönlünü almaya çalışır.

Ömer ve Defne, her şeyin başladığı o yerdeler. Romantizm ve aşkın doruklarında gezerler. Sürpriz bir evlenme teklifi ile çifte nikah mı kıyılacak?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan