kiralık aşk 68. bölüm

Cuma akşamlarının heyecanla beklenen dizisi Kiralık Aşk, yeni bölümüyle soluksuz izlendi. Peki Kiralık Aşk’ın 68. bölümünde neler oldu?

Ömer Sırlarıyla Baş Başa!

Ömer, Defne’ye tanıştıkları, her şeyin başladığı yerde evlenme teklif eder. Ufukta çifte nikah vardır. Sinan ve Seda’nın mutlulukları Sinan’ın çocuk sahibi olmak istemesiyle gölgelenir çünkü Seda yeniden doğurmaya sıcak bakmamaktadır.

Koray’ın organizatörlüğünde büyük bir halı saha maçı planlanır. Koray’ın takımı Sinan ve Ömer’e karşıdır. Mücadele başlar, eğer maçı Koray’ın takımı kazanırsa ilk doğacak erkek çocuğun adı Koray olacaktır! Tam Koray usulü olan, takım elbiseli garsonların bulunduğu, Koray’ın takım kaptanlığı yaptığı maç nasıl neticelenecek?

kiralık aşk 68. bölüm
Ömer’in bilgisayarına gelen bir videolu mesaj Defne tarafından okunur. Bu video her şeyi aydınlatmış gibi görünse de daha da karmaşık bir hale getirir. Ömer’in haftalardır anlatmaktan kaçındığı sırrı ortaya çıkmıştır, bunun üzerine Defne’nin evden gittiğini düşünür. Karşılaşıp kozlarını paylaşırlar ve tüm gerçekler gün yüzüne çıkar. Ömer’in uykusuz ve huzursuz geceleri sona ermiş, Defne’nin merakı da bitmiştir.

Neriman, Sinan ve Seda’nın ilişkilerine dahil olarak çocuk konusunda Seda’nın korkularını dinliyor ve ona destek olur. Seda cesaretlenir ve şartlarını Sinan’a anlatır.
Cevdet ve Ayşegül’ün boşanma haberi mahallede yayılmaya başlarken İso’nun da kulağına gelir. Bunu duyar duymaz soluğu Ayşegül’ün yanında alan İso, tanışmak için adım atar. Artık aşklarının önünde bir engel kalmamıştır, her ikisi de mutludurlar.

kiralık aşk 68. bölüm
Nihayet Seda ve Sinan için nikah günü gelip çatmıştır. Neriman organizatörlüğünde sade bir tören düzenlenmiştir. Sinan’a sürpriz yapmak için tüm arkadaşlarının kısa konuşmalar yaptığı bir düğün videosu hazırlayan Koray yine ortalığı kırıp geçirir. Sinan ve Seda’nın nikahı başka bir heyecan dolu habere daha gebedir.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan