kiralık aşk koray kimdir

Kiralık Aşk’ın en sevilen karakterlerinden biri Koray, başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu tarafından canlandırılıyor.

Kiralık Aşk’ın Koray’ı Onur Büyüktopçu Kimdir?

Koray, yani gerçek hayattaki adıyla Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982 doğumlu. 16 yaşından beri oyunculuk yapan Onur Büyüktopçu, Lise Defteri’ndeki Yusuf karakteri ile profesyonel oyunculuk hayatına adım attı. Sonrasında Doktorlar, Yabancı Damat, Kavak Yelleri gibi dizilerde rol aldı. Son olarak da Kiralık Aşk’taki Koriş rolü ile gönüllerde taht kurmayı başardı.

kiralık aşk onur büyüktopçu kimdir

Onur Büyüktopçu sadece dizilerde oynayan bir oyuncu değil. Oyunculuk eğitimini İngiltere’de alan Büyüktopçu, bu süre boyunca tuvaletçilikten, barmenliğe kadar birçok iş yapmış. Kendisi verdiği röportajlarda burada geçirdiği sürenin ve yaşadığı deneyimlerin oyunculuğuna çok büyük katkı sağladığını dile getirmeden geçmiyor.

Türkiye’ye döndükten sonra tiyatro oyunlarında yer alan Onur Büyüktopçu bunun yanında oyuncunun hayatında tiyatronun apayrı bir yeri var. Hatta ailesi ile yaşadığı dönemlerde gizlice kaçıp tiyatro izlemeye bile gidiyormuş.

kiralık aşk onur büyüktopçu kimdir

Onur Büyüktopçu’nun Kiralık Aşk’ın “Koray”ı olmasının ise çok ilginç bir hikayesi var. Koray Büyüktopçu dizi çekilmeye başlamadan önce Kiralık Aşk’ın oyuncu direktörü olarak dizi ekibine dahil oldu. Bir okuma provasında henüz Koray karakteri onaylanmadığı için okuma provası işi Onur Büyüktopçu’ya kaldı. Büyüktopçu, Koray karakterini öyle benimsedi ki, ekip aradıkları Koray karakterini bulduklarını o anda anladı ve o okuma provası “Koriş”in doğuşu oldu.

Başarılı oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Büyüktopçu yayınlanan her Kiralık Aşk bölümünün ardından bir repliğiyle sosyal medyanın odağı olmayı da başarıyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan