kuzgun_7_blog_1

Her geçen hafta heyecanı artmaya devam eden Kuzgun, 27 Mart Çarşamba 7. Bölümü ile karşınıza gecelecek. Yeni bölümde Kuzgun artık kaçak oynamaktan vazgeçiyor. Herkesi şaşırtacak şekilde Dila’ya itirafta bulunuyor.

Hesaplaşma, intikam ve büyük bir aşk hikayesini konu alan Kuzgun’un, yeni bölümününde işte bunlar yaşanacak…

Kuzgun & Dila Karşı Karşıya

Dila, Rıfat’ın kimsenin beklemediği bir anda gözaltına alınmasıyla büyük bir acı yaşar ve şoke olur. Kuzgun ise, içten içe kazandığı zaferin mutluluğunu yaşamaktadır. Ancak Kuzgun için asıl mücadele şimdi başlayacaktır. Zira, önemli olan Rıfat’ı gözaltına aldırmak değil, yargılanmasını sağlayabilmektir ve Kuzgun, bu gerçeğin farkındadır. Çok geçmeden Kuzgun ile Dila arasında, Rıfat’ı hapse attırmak ile kurtarmak üzerine kurulu akıl oyunları ve hukuk savaşı başlar.

kuzgun_7_blog_2

Kuzgun’dan İtiraf!

Mahkeme günü gelir çatar. Geçmişten acı dolu Meryem’in elleri kelepçeli gördüğü Rıfat’a söyleyecekleri, Kuzgun’un da Kartal ve Kumru’ya çok özel ve anlamlı bir jesti vardır. Tüm bunlar olurken Bora, Rıfat’ı tutuklatanın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Bora bulduğu isim sayesinde Dila’yla arasındaki mesafeyi ustaca eritmeye çalışır. Kuzgun’dan her ne kadar şüphelense de, yanılmış olmayı gönülden arzu eden Dila, yaşadıklarını ve gördüklerini birleştirdiğinde her şeyi Kuzgun’un yaptığını anlaması çok da uzun sürmez. Dila ile Kuzgun arasında geçmişin ve bugünün dobra dobra bir yüzleşmesi yaşanır. Kuzgun her şeyi kendisinin yaptığını da Dila’nın yüzüne itiraf eder. Hem de geçmişin hesabını Dila’nın yüzüne karşı sorar. Bu sert tartışma ikiliyi artık başka yola itecektir.

kuzgun_7_blog_3

İki Düşman

Dila, Ali’nin de hışmına uğrar. Kuzgun’dan ve Ali’den duyduklarıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Dila, çok kötü bir dönem yaşmaktadır ve önemli bir karar almaya karar verir. Öte yandan Kuzgun, girdiği bu yeni dünyada en tepeye yükselme hırsıyla dopdoludur. Ancak bu hiç de kolay değildir ve Kuzgun’u, yeni ve dişe diş bir dönem daha beklemektedir. Kuzgun’un, Bilgin Ailesi’ne açtığı savaş giderek iyice büyür. Dila ve Kuzgun, bu sefer iki düşman olarak artık karşı karşıyadır.

kuzgun_7_blog_4

Kuzgun Tüm Bölümler İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan