dolunay

Aşkını özgürce yaşayabilmek, herkese kolay kolay nasip olmuyor. Malumunuz konu “imkansız aşk” olunca 2 kişiden 1’i bu durumdan muzdarip oluyor. Karakter farklılıkları, maddi durum, entelektüel birikimler gibi birçok konu, aşkı susturup, mantığı konuşturmaya yetiyor. Ekranların en ışıklı ve gözde dizisi Dolunay ile tanıdığımız Nazlı ve Ferit ise, imkansız aşk trendini rafa kaldırırken, bu çıkmaz durumun gerçek bir bahane olduğunu tüm izleyenlerine kanıtladı . Nihayet birbirlerine kavuşmalarının ardından önünde saygıyla eğildiğimiz çiftimiz, kaybettikleri zamanın yerini anılarla doldurma yolunda emin adımlarla ilerliyor!

Zıt Karakterler Birbirini Çeker!

En büyük aşkların nefretle başlaması her ne kadar klişe bir durum olsa da doğruluğunu kanıtlayıcı örnekleri de yok değil. Nazlı ve Ferit’in ilk aşk nefreti dışında kanıtladıkları bir şey daha var! O da karakter farklılıklarının aşka bahane olmadığı! Ferit ve Nazlı’nın ilk başlardaki tatlı inatlaşmaları yerini bir süre sonra büyük bir aşka bırakmayı başarabildi.

 
 

Maddi Koşullar, Aşkın Önündeki Engelden Sayılmaz!

Zengin oğlan, fakir kız silsilesine girişmeyen dizi Dolunay’da büyük bir iş adamı Ferit ve halen okulu devam eden, yaptığı yemeklerle Ferit’in kalbinde taht kuran şef adayı Nazlı’nın aşkı kendi ayakları üzerinde durmayı başardı. Nazlı’ya iş imkanı sağlayarak onun kaderini değiştirecek yolun kapılarını açan Ferit, Nazlı’yı kendine yakın tutmayı da başardı elbette. Birbirlerini bu anlamda tamamlayan çiftimiz için maddi koşullar, aşkın önünde bir hiç.

Zorlukların Üstesinden Güvenle Geldiler!

Sebepsiz güvenmek büyük bir aşkın etkisi ve şüphesiz ki olmazsa olmazı. Geçmişte yaşadıkları birçok sorunun üstesinden güven duygusu ile gelen, Nazlı ve Ferit’in birbirlerini çok sevdiklerine dair inancımız tam. İşte tam da bu yüzden birbirlerine duydukları sarsılmaz güven, aşklarının sonsuzluğuna bir kanıt.

 
 

Aşkın Minik Kahramanı, Nazlı ve Ferit’in Can Damarı!

Sizce de her aşkın bir kahramanı var mı? Şüphesiz Nazlı ve Ferit aşkının minik kahramanı, Bulut sayesinde izleyenlerine rahat bir nefes aldıran çiftimiz, önce formalite daha sonrasında “iyi ki”ler ile biten bir evliliğe ve mutlu sonsuz bir aşka imza attılar.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan