şahsiyet

Türk sinemasının kült isimlerinden Haluk Bilginer’i başrolde gördüğümüz, senaryosunu yeraltı edebiyatının Türkiye’deki en önemli isimlerinden Hakan Günday’ın yazdığı ve Onur Saylak’ın yönetmenliğini üstlendiği Şahsiyet dizisi Ay Yapım imzası ile 17 Mart’ta puhutv ekranlarındaki yerini almıştı!

haluk-bilginer-li-internet-dizisi-sahsiyet-in-ilk-fragmani-yayinlandi

Sadece puhutv ekranlarında yayımlanan Şahsiyet dizisi, tanıtımından bu yana büyük bir ilgi odağı haline geldi.   Dizinin kadrosunda yer alan oyuncuların ünü ve başarısı ile ortaya çıkmalarının yanı sıra, dizinin jeneriğinde kullanılan Sertaç Özgümüş ve Güntaç Özdemir’in yaptığı synthwave tarzındaki müzikleriyle de başarısına başarı katmaya devam ediyor!

sahsiyet-dizi-puhutv-filmloverss

Şahsiyet; 60’lı yaşlarında, sıradan bir emeklilik hayatı yaşayan Agah (Haluk BİLGİNER) ile Cinayet Büro Amirliği’ndeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu DERE) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıktı. Türkiye’de türünün ilk örneği olan Şahsiyet, aksiyon, gerilim ve dizide işlenen her bir cinayet ile başarı öyküsünü en yükseklere taşıdı bile. Senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı dizideki repliklerin can alıcılığı ise, her yeni bölümde heyecan ve merak duygumuzu bir bir harekete geçiyor.

    “Bütün hatıralarım,

     Bütün hayatım.

     Her şey silinip gidecek.

     Ben ne olacağım?

    Şahsiyetim ne olacak?” sorusunu biz de hala soruyoruz. Agah Beyoğlu gibi düzgün bir adamın nasıl çılgın bir seri katil olduğunu ve sebeplerini! Her şeyi unutmak üzere olan bir adamın kendinden ve değerlerinden kopuşuna, yavaş yavaş kişiliğini kaybedişine şahit oluyoruz. Anladık ki, Agah’ın yapmak isteyip bir türlü yapamadığı her şey, artık onun tek gerçekliği…

Şahsiyet Dizisini İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan