Fazilet-Hanım-ve-Kızları-yeni-sezon

Nefeslerimizi tutarak izlediğimiz diziler yaz başında sezon finali yapınca, hepimizi Eylül ayındaki yeni bölümlerin heyecanı sarmıştı. Şimdilerdeyse geri sayım başladı! Son bölümleri ile bizi altüst etmeyi başaran dizilerin sezon finallerindeki en etkileyici sahneleri hatırlamaya ne dersiniz?

İşte sabırsızlıkla beklediğimiz dizilerin akıllardan kolay kolay çıkmayan sezon finalleri!

1- fi

Duru, Deniz ve Can; geçen sezon hayatları beklenmedik şekilde rayından çıkan üç karakter… Yeni sezonda neler yaşayacakları ise şu sıralar hepimizin en çok merak ettiği sorulardan biri! Diziyi severek takip eden herkesin, yeni bölümlerde olacaklarla ile ilgili kendine göre bir tahmini var elbet.. Fakat kimse gerçekten ne olacağını tam olarak bilmiyor! Sonuç olarak, fiseverler olarak dizinin bir an önce başlamasını sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmek isteriz!

2- Fazilet Hanım ve Kızları

İlk bölümden itibaren hepimizi etkisi altına almayı başaran Fazilet Hanım ve Kızları’nın hikâyesinde sona yaklaşıldıkça heyecan katlanarak arttı. Olan olayların akabinde yaşanan sürpriz gelişmeler şaşkınlıktan ağzımızı açıkta bıraktı. Son bölüm ise yıllarca akıllardan çıkmayacak cinstendi.

3- İstanbullu Gelin

Süreyya ve Faruk’un İstanbul’dan Bursa’ya uzanan yakıcı ve tutkulu aşkının tohumları hepimizin gözleri önünde filizlendi, serpildi ve büyüdü. Elbette her ilişkinin geçtiği imtihanlardan onlar da geçti. Her bir sınavdan aşklarına zarar vermeden çıkmayı başaran aşıklar, sezon finalinde ilişkilerini bitirerek hepimizi üzdü. Umuyoruz yeni sezona, onların yüzlerimizde tebessüm bırakan güzel aşkıyla başlarız!

4- Diriliş Ertuğrul

Büyük bir merakla takip ettiğimiz Diriliş Ertuğrul’un sezon finalinde olanlar hepimizin yüreğini ağzına getirmeyi başardı. Ertuğrul’un saldırıya uğradığı final bölümünün ardından meraktan çıldırdık. Şu aralar yeni bölümlere kavuşmak için gün saydığımız Diriliş Ertuğrul, yeni sezona da bomba gibi gireceğe benziyor.

5- Türk Malı

Birbirinden komik karakterleriyle izlemeye doyamadığımız Türk Malı, Eylül ayında ekranlara dönecek sabırsızlıkla beklediğimiz dizilerden biri. Son bölümde Bakiye ve Erman arasında kıvılcımlanan aşka tanıklık ettiğimiz dizide, bizleri yine bol eğlence ve kahkaha bekliyor!

6- Yeni Gelin

Türlü oyunlar yaparak onları ayırmaya çalışanlara, aşklarına sahip çıkarak en güzel yanıtı veren Bella ve Baran, tek başlarına kalsalar ne kadar da mutlu olacaklar değil mi? Dizinin sezon finalinde, son derece üzgün bıraktığımız çift, umarız yeni sezonda aşklarını özgürce yaşayabilir!

7- Payitaht Abdülhamit

Osmanlı İmparatorluğu’nun en kudretli padişahlarından biri olan Abdülhamit’in hayatının anlatıldığı dizi, akıllarda bir çok soru bırakarak sezon finali yaptı. Finalde, adım adım savaşa giden ve ihanetlerle etrafı sarılan Abdülhamit’in yeni sezonda neler yapacağı merak konusu!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan