meleklerinaski-berkayhardal-gulperozdemir-2

Yakın zamanda ilk tanıtım filmi yayımlanan Meleklerin Aşkı, sosyal medyada 1 milyon izlenme alarak büyük bir yankı uyandırdı. Romantik komedi türündeki dizide şahit olacağımız aile ve aşk öyküsü 5 Temmuz’da başlıyor.

meleklerinaski1

Süreç Yapım imzası taşıyan dizi, yaz sezonuna damgasını vuracak öyküsü ile izleyicilerle buluşacak. Yönetmen ve senarist koltuğuna başarılı projelerin mimarı Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi birçok başarılı isim dikkat çekiyor.

Şimdiden çok konuşulacak gibi gözüken dizinin öyküsü oyuncu kadrosu kadar iddialı. İnatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kızı canlandırmaya hazırlanan Gülper Özdemir, Melek karakterini oynarken; Yağmur karakterine hayat veren Berkay Hardal ise, seyirci karşısına daha bebekken annesi tarafından huzur evine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam rolüyle çıkacak. Sağlam karakterleri ile dikkatleri üstüne toplayan ikilinin aşkını Melek’in annesi Rukiye Hanım başlatacak. Çevrelerinde dönen onca entrikaya rağmen birbirlerinin hayatlarına değen ikili Yağmur ve Melek’in başından geçenler izleyenleri büyük bir meraka sürükleyecek.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan