3

Defne, Nihan, Melek, Sühan, Cesur ve niceleri.. Oyunculuklarına hayran olduğumuz dizi karakterleri, iddialı tarzları ile bizlere ilham kaynağı oluyor. Gelin, sevilen dizi karakterlerinin tercih ettikleri kombinlere bir göz atalım!

İşte, dizilerin en şık oyuncuları!

Kırmızının Büyüsü!

Yaz aylarının sevilen dizisi Ateşböceği’nde genellikle salaş kıyafetlerle görmeye alışık olduğumuz Aslı, bir davette giydiği kırmızı elbisesiyle adeta şıklığın ve sadeliğin tanımını yaptı. Derin göğüs dekoltesi ve yırtmacının da yardımıyla, davette herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Genelde saçlarını açık kullanmayı seven Aslı, doğal saçlarının cazibesiyle ilgi odağı oldu.

4

Sühan Bu Kombini ile Yine Cesur ve Güzel!

Sevilen dizi Cesur ve Güzel’in Sühan’ı giydiği birbirinden farklı ve göz alıcı kıyafetlerle her bölümde ilgi odağı olmayı başarıyor. Özellikle siyah elbisesiyle birlikte kullandığı asker yeşili trençkot, Sühan’ın şıklığını göklere çıkardı. Sade bir makyaj tercih eden Sühan, son dönemde oldukça moda olan boyun tasması ile kombinini tamamladı.

yeni

Sühan’dan Söz Edip Cesur’un Şıklığından Bahsetmemek Olur mu?

Lacivert takım elbise ve beyaz gömlek tercihi artık her ne kadar alışıldık bir kombine dönüşmüş olsa da Cesur giyince elbette bir başka oluyor! Cesur’un takım elbisesinin kumaşında yer alan desenler, kıyafeti sıradanlıktan kurtaran en önemli detaylardan.

8

Dolunay Dizisinde Yaz Şıklığı Hakim

Artık Nazlı’yı birbirinden şık kıyafetlerle görmeye alıştık diyebiliriz. Bu bölümde seçtiği çiçek desenli ve kendinden kemerli elbisesi ise tek parça ile yapılabilecek en şık kombin olabilir. Düz, kaküllü saçları sizce de bu elbiseyle çok yakışmamış mı?

6

Sokak Stiline Bir de İçerde’n Bakalım

Güzelliği ve şıklığı ile her zaman göz doldurmayı başaran Melek, siyah pantolon, mavi croptop ve deri ceket kombini ile karşımızda. Giydikleri içinde en çok dikkat çeken parça olan deri ceketi, kürklü yakası sayesinde Melek’in günlük stiline farklılık katıyor.

2

Süreyya Siyahın Şıklığını Bir Kez Daha Hatırlattı!

Süreyya siyah elbisesi, dağınık topuzu ve neredeyse yok gibi duran makyajı ile daha ilk bölümden bize şıklığı ile adından sıkça söz ettireceğini hissettirmişti. Şarkı söylediği bu sahnede abartısız bir topuz ve hafif makyaj seçen Süreyya’nın elbisesinin göğüs dekoltesi ise oldukça asil duruyor.

7

Defo’muz Çok Güzel Olmamış Mı?

Dizideki şirin ve şaşkın halleri ile gönüllerimize taht kuran Defne, siyah tek parça elbisesini kalın bir kemer ile tamamlamış. Tercih ettiği kafes bilekliği ve deri ceketiyle dikkat çekici, sade ve şık bir iş kadını olmuş. Saçlarını açık ve dalgalı kullanan Defne, her zaman olduğu gibi yine doğal makyajı tercih etmiş ve şıklığını küpeleriyle tamamlamış.

Defne-kelepçe-bilezik

Nihan ve Kemal Çifti Ne Giyse Yakışıyor Desek Yeridir!

Nihan ve Kemal nişanlarında seçtikleri kıyafetleri ile ne kadar uyumlu bir çift olduklarını bir kez daha gösterdiler. Sizce de Nihan’ın iki parçadan oluşan açık mavi elbisesinin dantelli büstiyeri ve eteğinin beli son derece zarif görünmüyor mu?

74472

Elif ve Bulut’un Şıklığı Rüya Gibi

Elif ve Bulut sıradan bir gelin damat olmaktan çok uzak tercihleriyle karşımızdalar. Elif’in gelinliğindeki dantel işlemeler ve açık bıraktığı saçı için seçtiği saç bandı birbiriyle çok uyumlu.

Bulut ise klasik bir takım elbise giymek yerine seçtiği dar kesim smokin ile son derece dikkat çekici olmayı başarmış.

14

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan