19C0AAC5-8CBC-4D1D-A3D6-77EBF2D445A0

Yılbaşı partisine ev sahipliği yapan Aksak çiftinin yaşadığı şok edici durumun ardından, Merve’nin Sarmaşık hükümdarlığı sonlanacak gibi gözüküyor. Her daim özgüvenli ve güçlü duruşuna alışık olduğumuz Merve, Serhan’ın yaşadığı zor duruma rağmen Sarmaşık sakinlerinin tepkisi karşısında da aynı şekilde güçlü durabilecek mi?

Merve Sarmaşık’tan Ayrılıyor Mu?

Serhan’ın dolandırıcılık suçundan hapse girmesiyle, Sarmaşık sakinlerinin Aksak evine dayanmalarının ardından Sarmaşık’tan gitme kararı alan Merve, sakin bir hayata kavuşmanın hayalini kurarken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak?

merve

Serhan Koğuşta!

Dolandırıcılık suçlaması ile içeri giren Serhan, müşterilerini ve yakın arkadaşlarını hayal kırıklığına uğrattığını düşünüyor. Bu durumdan nasıl sıyrılacağını düşünemekten dolayı geçirdiği panik atak krizi ile yanı başında kimi bulacak? Oya ile yaşadığı yasak aşkın seyri ise hangi yönde ilerleyecek, merakla bekleniyor.

serhan

Arzu’nun Başarısı!

Serhan’ın şirketinde çalışmaya başlamasıyla yeni bir başlangıç yapan Arzu’nun bu başarısı, dolandırıcılık konusu yüzünden sekteye uğradı elbette. Arzu’nun para kaybeden müşterilerini bu durumun geçici olduğuna ikna etmek isterken aldığı riskli yeni kararı ne olacak?

arzu

Oya’nın Desteği Kimin İçin?

Serhan’ı kurtarmak için çabalayan Oya, aynı zamanda Merve’yi sakinleştirebilen tek isim olacak. Serhan için tanıdığı isimleri devreye sokan Oya’nın, aşkı için yapabileceklerine şahit olacağımız bölümde Serhan ve Oya ikilisinin aşklarına bir kez daha tanık olabilecek miyiz?

oya

Satılığa Çıkan Evin Yeni Talibi!

Sarmaşık’ta istenmeyen Merve, evini satmaya karar verdiğinde yaşadığı hüzünlü ve çaresiz halleri ile hepimizin dikkatini çekti. Evi satın alacak kişinin kim olacağını merakla beklerken, Merve’nin karşılaştığı sürpriz isim intikamın acı olacağının sinyallerini verdi bile.

merve1

11. bölümü izlemek için tıklayın.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan