serhan

Sarmaşık’da tüm dengeleri bozan Serhan’ın dolandırıcılık suçu, Sarmaşık kızlarını dört bir yana savurdu. Evini satmak zorunda kalan Merve, her ne kadar  Sarmaşık’tan uzaklaşsa da gücünden taviz vermediğine bir kez daha şahit olacağız. 12. bölümü ile ekranlara gelen gözde dizide Merve’nin izleyenleri şaşırtan hamlesi ne olacak?

Pelin’in Görkemli Partisi!

Pelin, Merve’nin evini satın alarak hepimizi şok eden isim olmuştu. Bu ev için görkemli bir parti yapması da izleyenlerini şaşırtmadı. Pelin, Merve’nin gücüne sahip olmak isterken Taylan ile yaşayacağı tartışma, onun bu isteğine ket vuracak mı?

pelin

Merve’nin Ani Kararı!

Serhan’ın denetimli serbestlik ile özgürlüğüne kavuşmasının ardından, Merve ve Serhan ikilisinin kavuşması beklenen şekilde gelişmeyecek gibi gözüküyor.  Kızının Merve ile gitmesinin ardından bir kez daha yalnız kalan ve evden dışarı çıkamayan Serhan’ın yardımına ilk kim koşacak?

merve

Arzu Kıskanıldı mı?

Enver ile birlikte yeni şirketi için gün sayan Arzu’nun, Enver’i evine davet etmesi ile iş bir kez daha ciddiyet kazandı. Nilay’ın ise bu durumu fırsat bilerek babasına haber vermesi ile Mehmet’in kıskançlık krizi nelere sebep olacak? Arzu ve Enver’in arasında bir aşk doğacak mı sorusu ise halen yanıtına kavuşmayı bekliyor.

arzu

Pelin ve Taylan Krizi!

Pelin ve Taylan arasında yaşanan krizin sebebi elbette Pelin’in evden ve gösterişten başka hiçbir şey düşünememesi. Ani bir kararla evi terk eden Taylan, Pelin’in yanlış bir adım atmasına sebep oldu ancak diğer bir yandan Pelin’in Merve ile ne zaman yüz yüze geleceği ise büyük bir soru işareti!

pelintaylan

Aşk Üçgeni!

Serhan ve Oya, bizleri her geçen bölümde aşklarının imkansız ancak vazgeçilmez olduğuna şahit ediyorlar. Serhan’ın suçsuz yargılanması için her yolu deneyen Oya’nın mı yoksa Serhan’ı kaybetme uğruna abisini gözden çıkaran Merve’nin mi güç savaşından galip geleceği merakla bekleniyor.

aşküçgeni

12. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan