onecıkan

13. bölümü ile ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler, Serhan’ın aklanmasının ardından yaşanan heyecan dolu dakikalarla izleyenlerini ekran başına kilitledi. Aksak Ailesi’nin büyük bir suçlamadan kurtulmasıyla Merve’nin Sarmaşık kızlarından alacağı intikamın şiddeti merakla bekleniyor!

Nefes Kesen İtiraflar!

Serhan’ın dolandırıcılık suçlamalarından hızlı bir şekilde kurtulması için çözüm arayan Oya’nın çabaları sonunda işe yaradı. Suçlamalardan kurtulur kurtulmaz soluğu Oya’nın yanında alan Serhan’ın hangi sorusu ile nefes kesen bir itirafa şahit olacağız?

oyaserhan

Sarmaşık Hazır Ol, Merve Dönüyor!

Merve’nin alacağı intikamı haftalarca bekledik. Serhan’ı terk etmesinin sebebi aslında onu kazanmak olduğu anlaşıldı. Merve elde ettiği zaferi ile Pelin, Arzu ve Oya için planlarını teker teker uygulamaya koymasına koyacak ancak en ağır darbesi hangisine olacak?

merve

Merve’nin Partisi!

Merve, Arzu ve Enver’in hazırlıklarını birlikte yaptığı yeni şirketleri için açılış partisinin hevesini kursaklarında bırakmaya kararlı. Aynı gün gösterişli bir partiye ev sahipliği yapan Merve, Serhan’ın eski müşterilerini geri kazanmasına yardımcı olacak mı?

merveparti

Taylan ve Pelin Arasında İpler Gergin!

Merve’nin muhteşem dönüşüyle bu durumdan nasibini alacak ilk isim evin yeni sahibi Pelin olacak. Pelin’in açığını bulmaya çalışan Merve için bu durumun çok zor olmayacağını biliyoruz. Peki, edindiği bilgiler ile Pelin ve Taylan’ın arasını açacak gerçek, onu evine yeniden kavuşturabilecek mi?

pelin

Mehmet’ten Arzu’ya Tam Destek!

Burcu’nun hayatlarına girmesi ile evliliklerini sonlandıran Arzu ve Mehmet’in arasında yaşanan gelişme, gerçekten birbirlerinden uzaklaştılar mı sorusunu gündeme getirdi. Geçtiğimiz bölümde kıskançlık krizine şahit olduğumuz Mehmet ise bizleri biraz daha şaşırtacak gibi gözüküyor.

azru

13. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan