6

Merakla beklediğimiz dizi, 23. bölümü ile ekranlardaydı. Merve’nin Oya ve Serhan’ın ilişkisini öğrenip öğrenmeyeceğinin meraklı ile seyir keyfini daha da artıran Ufak Tefek Cinayetler, şüphesiz ki en beğenilen bölümlerden birine imza attı.

Velayet Davası!

Arzu, yalanlarına inandırdığı Mehmet’i Arzu’ya düşman etmeyi başardı. Bu yetmedi Mehmet artık Arzu’yu çocukları için bir tehlike olarak görmeye başladı. Birdenbire ortaya çıkan velayet davası hiç beklemediğimiz birinin yardımları ile Arzu’nun lehine işleyecek gibi gözüküyor.

1

Oya ve Serhan Engel Tanımıyor!

Aşklarının en güzel anlarına şahit olduğumuz Serhan ve Oya çifti, her halleriyle göz kamaştırıyorlar. Mutlu olmayı sonuna kadar hak eden çift, Merve’nin yapabileceklerinin gerçekten farkında mı? Merve ile yüzleşmekten korkan Oya, bu korkusundan daha ne kadar kaçabilecek?

4

Merve’nin Gözyaşları!

Serhan’ın hayatında başka birinin olduğunu ilk kez anlayan Merve, planlarına yeni planlar ekleyecek gibi gözüküyor. Aldığı ağır darbe ile büyük bir üzüntü ve hırs ile dolu Merve, Serhan’ı en yakından takip etti. Takipleri sonucunda gerçekle yüzleşecek mi?

5

Oya’nın Elindeki Koz!

Geçtiğimiz bölümde büyük bir sırrın arkasına saklanan Merve ve Pelin, Oya faktörünü gözden kaçırdılar. Tunç hocanın yaralandığını gören Oya, olayın perde arkasını öğrendiğinde eline geçen kozu nasıl kullanacak?

3

23. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan