onecikan

Merve  olayların tüm sırrını çözmek üzere. İki zeki kadın, Merve ve Oya’nın savaşı ise esas şimdi başlıyor. Merve, Aksak soyadının yarattığı prestijden Oya ise uzun zamandır boş olan kalbindeki sevgiden vazgeçmeyecektir. Sarmaşık kadınlarının tümüne şüphe ile yaklaşan Merve’nin sezgileri, onu Oya ile yüzleştirecek mi, merakla bekleniyor.

Gelen Mesaj!

Merve, aldatıldığından emin olduğu an da planlarını devreye soktu. Ancak hala kim olduğunu öğrenemedi. Serhan’a verdiği uyku ilacı ise ortamın nabzını koklamasını sağladı. Mesajı alır almaz Serhan’ın evine gelen Oya’nın sırrı, açığa çıkacak mı?

merveninplanı

Oya’nın Planı!

Mila’nın doğum günü partisinde Oya’nın düşündüğü plan işleyecek mi? Merve’nin karşısında birlik oluşturan Oya ve Pelin artık onun sözünü kesmeyi başarabilecekler mi? Merve, düştüğü bu tuzağın ardından Serhan ile Oya’nın arasındaki ilişkiyi artık çözdü. Peki, korkunç savaş nasıl başlayacak?

oya

Arzu İçin Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Enver ile Arzu arasında geçtiğimiz bölümlerde bir yakınlaşma olmasını beklemiştik. Ancak, Arzu’nun Mehmet’den hala vazgeçememesi bu yakınlığı sonlandırmıştı. Şimdi ise Enver’in Arzu’ya akşam yemeği teklifi yeniden kafalarımızı karıştırdı. Arzu, bu davete ve yakınlığa nasıl bir cevap verecek?

arzuenver

Serhan, Mila’yı Almak İstiyor!

Merve’nin Mila’ya zarar vereceğini düşündüğünden Serhan, kızını ondan almak için çabaladı. Fakat, Merve bu elbette vermeyecektir. İkili arasındaki soğuk savaş artık sıcak ve oldukça çatışmalı bir savaşa dönecek gibi gözüküyor.

serhanmerve

24. Bölümü İzlemek İçin Tıkla.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan