önecıkan

Sarmaşık’ta uzun zamandır beklediğimiz an geldi çattı. Merve, Oya ve Serhan arasındaki ilişkiyi değil aralarındaki aşkın gücünün de farkına vardı. Merve’nin öğrendiği gerçeğin ardından alacağı intikamın şiddeti her halinden belli oluyordu. Sarsılmaz ve güçlü bir duruş sergilemiş olsa da bu bölüm intikamın onun acısı kadar büyük olacağının sinyalini vermeye yetti. Peki, dizinin 25. bölümünde neler oldu?

Merve’nin Planları Hiç de Hafife Alınacak Gibi Değil!

Sarmaşık’da Merve’nin oyunlarına alıştık. Ancak artık oyun peşinde değil, şimdi ki planı çok daha ses getirecek bir düzeyde. Kafasında kurduğu planları göze almayı başaran Merve’nin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

merve

Akıntıya Kürek Çekmek!

Merve’nin boşanmamak için elinden geleni ardına koymadığı anlarda, şok edici bir kararla Serhan’dan ayrılmak istemesi, planladığı oyunların önündeki engelleri kaldıracak gibi gözüküyor. Kendini aklamaya şimdiden başlayan Merve, radikal kararlarla attığı adımları gelecek bölümün heyecan ve merakını şimdiden yaşatıyor.

merve2

Polis’in Çözümlemesi!

Sarmaşık’daki sırların açığa çıkması için büyük bir çabayla çalışan Kemal başkomiser, aradığı şeyi buldu gibi gözüküyor. Cinayetin sırrının çözülüp çözülmeyeceği kimin öldüğü ve kimin öldürdüğü gün yüzüne çıkacak mı? İpucu yakalayan Kemal, bu ipucunu nasıl takip edecek?

kemal

Edip ve Merve Arasında Ne Var?

Edip ve Merve dizinin başından beri birbirlerine olumsuz tavır sergilerlerken, şimdilerde oldukça yakınlar. Bu yakınlığın sebebini öğrenmeye çalışan Oya’nın esas korkusunun ne olduğu hepimizi merakta bıraktı.

edip

Habersiz Oya!

Serhan ile ilişkisi gün yüzüne çıktığından beri rahat bir nefes alsa da, Merve’nin bu gerçeği bildiğinden henüz haberdar olmayan Oya, Merve’nin planlarından kendini ve aşkını nasıl sakınacak? Serhan ile yaşadığı aşk, gölge düşmeyecek kadar şiddetli olsa da Merve bu.

oya

25. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan