merve

Ufak Tefek Cinayetler’de yaşanan tüm sırlar artık gün yüzünde! Merve’nin planları,  her ayrıntısıyla düşünülmüş ve kalıcı sonuçlar yaratan cinstendi. Merve ve Oya arasındaki tek yönlü bu çatışmadan Oya’nın ne zaman haberinin olacağı ise merakla bekleniyor. Peki dizinin 26. bölümünde neler oldu?

Merve’nin İlk Adımı!

Merve’nin planlarındaki tek gerçek yeni bir hayat kurmak istemesiydi. Ancak bu yeni hayatın görüldüğü kadar masum olacağına inanmak elde değil. Sarmaşık Kızlarını bir araya toplamak isteyen Merve’nin bu ilk adımı, onları biraz daha yakınlaştırırken Merve’nin planların ardına saklanmasını kolaylaştıracak gibi gözüküyor.

kızlar

Serhan’ın Şüphesi!

Oya’yı bekleyen planlar bir bir gerçekleşirken, Serhan ve Oya arasında çıkan anlaşmazlık, ikili arasındaki ilişkinin seyrini değiştirebilecek güçteydi. Serhan’ın annesi Betül ve Oya’nın görüşmesi, Serhan’ı tedirgin ederken geri dönülemeyecek laflar etmesi hepimizi şaşırttı. Serhan, gerçeği anladığında ikili için çok mu geç olacak?

oyaserhan

Oya’nın Yeni Girişimi!

Sarmaşık’ın Oya’nın hayatında ne gibi derin izler ve kalıcı sonuçlar doğurduğuna geçtiğimiz bölümlerde sıkça şahit olduk. Özellikle Oya’nın anne olamayacağı gerçeği onun yalnız ve çaresiz oluşunun kanıtıydı. Ancak artık yeni bir umudu var, peki bu umut onu Merve’nin uçurumuna mı sürükleyecek?

oya

Arzu’nun Aklındaki Ne?

Enver ile birlikte olmaya başlayan Arzu’nun hislerinin gerçekliğini sorgulamaya devam ediyoruz. Mehmet’in kıskançlıkları giderek artarken, Arzu’dan gelen yeni hamlesini şaşkınlıkla izledik. Peki ilerleyen bölümlerde Enver Mehmet ve Burcu üçgenin de neler olacak?

arzu

26. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan