onecıkan

27. bölümü ile bizleri ekran başına taşıyan Ufak Tefek Cinayetler yine soluksuz geçen bir bölüme imza attı. Oya ve Merve arasındaki tek yönlü savaşın seyri, Oya’nın Merve’nin planlarından haberdar olmasıyla değişti. Düğümlerin bir bir çözüldüğü Sarmaşık’da, Oya düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacak?

Serhan’ı Geri Alma Zamanı!

Merve’nin akıl almaz oyunları Serhan ve Oya aşkına gölge düşürebilmişti. Merve’nin şimdiki adımı ise Serhan’ı yeniden kazanmak. Peki, Merve ve Oya arasındaki savaş buna izin verecek mi? Oya’nın boşluğunda kaybolan Serhan, Merve’nin yeni tuzaklarına düşecek mi, merakla bekleniyor.

merve

Şer Birliğini Oya mı Bozacak?

Elif ve Merve’nin tek ortak noktası, Oya’ya olan düşmanlıkları. Bu ortak nokta onlara bir şans vermiş ve şer birliği oluşturmuşlardı. Planları tıkırında işleyen bu birlik, Oya’nın uykudan uyanması ile sonlanıyor mu? Bu uyanış bize bir kez daha Oya’nın ne kadar güçlü ve istediğinde ne kadar dişli olabileceğini gösterdi.

oya1

 

Aşkta Son Durum!

Oya’nın hal ve hareketlerine anlam veremeyen Serhan, Oya’ya karşı geri alınamayacak sözler etmişti. Ancak ikilinin arasındaki aşk, hiçbir şeyin ve hiç kimsenin engel olamayacağı kadar güçlü. Peki, Oya olup biten tüm planları Serhan’a açıklayacak mı yoksa Merve ile gizli olarak mı savaşacak?

oya

Mehmet’in Çabaları!

Arzu’nun yeni ilişkisi Mehmet’i harekete geçirmeyi başardı. Bir süredir kıskançlık krizleriyle boğuşan Mehmet, artık değişmek için kararlıydı. Arzu ve Enver arasındaki ilişkiyi sonlandırmak için kıvranan Mehmet’in Pelin’den aldığı destek işe yaracak mı?

mehmet

27. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan