oyaaraba

Oya, Merve ve Elif üçgeninde yaşanan gelişmeler Oya’nın lehine işlerken, Merve ve Oya’nın yüzleşmesi ile bölümün heyecanını doruklarda yaşadık. 28. bölümü ile nefeslerimizi kesen Ufak Tefek Cinayetler intikam dolu yeni bir bölüme daha imza attı.

Burcu’nun Emin Adımları!

Mehmet’in Arzu ile barışmak için yaptığı hamleler başarılı oldu ve bu durum Arzu’nun kafasını oldukça karıştırdı. Mehmet’e karşı tavır değişikliği yaşayan Arzu, Enver ile ilişkisine son verebilecek mi? Ayrıca, Burcu’nun bu durumu nasıl bir planla çözümleyeceği, merakla bekleniyor.

mehmetburcu

Merve’nin Rüyası!

Merve öyle bir kabusa uyandı ki… Uyandığı kabusun ardından Oya’nın intikam ateşini resmen hissetti. Oya’nın ölümüne inanamayan Merve’yi nasıl bir tuzak bekliyor? Elif’in rahatlığına anlam veremeyen Merve, Serhan’a kavuşması için bir engeli kalmadı gibi düşünse de aklından neler geçiyor?

merve

Ben Merve’nin Bir Üst Sürümüyüm!

Oya’nın intikamları peşi sıra gördük bu bölümde. Önce Serhan’ın annesinden sonra da Elif’den hasap sordu. Bu hesaplarla öyle planlar kuruyor ki, tıpkı Merve’nin acımasız planları gibi.  Bu planlardan sonra büyük mücadelenin kazananı kim olacak, merakla bekleniyor.

oya1

Oya’ya Müjdeli Haber!

Sonunda Oya’yı Sarmaşıktan koparan tüm sebepler sonlanıyor. Bebek müjdesini alan Oya’nın mutluluğu hepimizi gözyaşlarına boğdu. Artık her şey bebeği için yaşadığı tüm sorunları bir kenara bırakarak bebeğinin sağlığı için uğraşan Oya, planlarını nasıl şekillendirecek?

oya

28. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan