2

Merve ve Oya arasında uzun zamandır beklenen yüzleşmenin gerçekleşmesi ile Ufak Tefek Cinayetler’de yaşanan heyecan ikiye katlandı. 29. bölümü ile ekranlara gelen dizide Serhan’ın Oya ile ilişkisindeki kararlılığı, Merve’nin bitmek bilmez planları ve Oya’nın intikam ateşleri ile cinayet çemberi komiser Kemal için daralıyor!

Evin Yeni Sahibi!

Merve’nin polise doğru uzanan yolu, Oya’nın elleri arasında sıkışıp kaldı. Oya bu durumda elbette Merve’yi kuklaya çevirecek ve istediği her şeyi yavaş yavaş elde etmeye başlayacaktı. İlk adımı  Merve’nin evini almak ve onu Sarmaşık’dan uzaklaştırmaktı. Sarmaşık sakinlerinin bu durumu nasıl karşılayacağı merakla beklenirken, Serhan’ın Oya’ya olan tavrı hepimizi şaşırttı.

3

Barışmak Serbest mi?

Mehmet’in doğalgaz ile imtihanında, Arzu’nun yaşadığı korku hepimize ikili arasındaki sevginin hala bitmediğini gösterdi. Arzu’yu yeniden kazanmak için çabalayan Mehmet, bu sefer başarılı oldu. İkili her ne kadar barışmak istese de aralarında yer alan Burcu’dan kurtulmak, bir hayli zor olacak gibi gözüküyor.

4

Serhan’ın Zorlu Yüzleşmesi!

Serhan’ın annesiyle geçmişte yaşadığı tüm kırgınlıkların zamanla nefrete dönüştüğüne şahit olduk. Ancak bu kez konu Serhan’ın uzun zamandır anlamlandıramadığı Oya’nın gizemli halleriydi. Özellikle fotoğraf makinesinin Oya’nın evinden çıkması, Serhan’ı annesi ile yüzleştirmek zorunda bıraktı. Serhan, Oya’nın suçsuzluğunu çözmeye ne kadar yakın, merakla bekleniyor.

6

Aşklar Çıkmaz Sokakta!

Edip’in Merve’ye olan aşkının alevlenmesi, Oya ile arasının açılmasına yol açmıştı. Serhan ile boşanma kararının ardından Merve’nin yanında yer alan Edip, Serhan’ın hangi sorusuna yanıt vermekte zorlanacak? Oya ve Serhan arasında yaşanan aşk ve Edip’in Merve’ye olan duyguları, Sarmaşık’ı çıkmazlara sürüklemeye devam ediyor.

7

29. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan