5

Sarmaşık’da bir gelenek haline gelen “Yaza Merhaba” partisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Evin geleneğini yaşatmak isteyen Oya, tam teşekkürlü planlar için ilk adres oldu. Beklenen gün için herkesin kafasında farklı bir plan var. 30. bölümü ile ekranlara gelen dizide hazırlıkları yapılan planlar, pek de ufak tefek olmayacak gibi gözüküyor.

Pelin’in Korkusu!

Oya ve Serhan arasındaki aşkın saklayıcısı rolünü üstlenen Pelin, en sonunda Merve engeline takıldı. Pelin’in korkusu ise hepimizi tedirgin etmeye yetti. Taylan ile problem yaşayan Pelin, Merve’nin ilk planının kurbanı oldu bile. Bakalım, parti günü için tasarlanan planlar kimin lehine sonuçlanacak.

4

Arzu’nun Öfkesi Dinmiyor!

Mehmet’in başına gelen zehirlenme vakasının sırrını öğrenen Arzu, öğrendiği gerçek karşısında Burcu aleyhinde planlar hazırlamaya koyuldu. Mehmet ile barışmasının ardından intikam alma hazırlıklarını Burcu’yu tamamen ortadan kaldırma isteği ile sürdüren Arzu ve Burcu arasındaki savaş, daha önce hiç bu kadar soğuk olmamıştı.

3

Merve ve Oya Ortaklık Kuracak mı?

Sarmaşık’ın en tehlikeli suç adayı Merve, Oya’ya yaptığı teklif ile hepimizi bir kez daha düşündürdü. Usta planlarıyla hem Oya’dan hem de Elif’den kurtulmak isteyen Merve’nin neler yapacağı merakla bekleniyor. Oya’ya karşı artık elinde kozu kalmayan Merve’nin kaderi Oya’nın iki dudağı arasında.

2

Serhan’ın Çabaları!

Oya’nın değişiminin sırrını çözmek için çabalayan Serhan’ın adımları Oya ile arasındaki aşka engel olmasa da ikilinin bu durumda tekrar bir araya gelmesi oldukça zor gözüküyor. Serhan’ın Oya’ya olan inancının tam olması ise çiftin sevgisinin en net kanıtı. Hamileliğini halen saklayan Oya, olan bitenleri Serhan’a anlatacak mı?

1

30. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan