6

31. bölümü ile ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler, sezon finaline bir bölüm kala nefeslerimizi tutmamızı başardı. Sarmaşık için bir gelenek haline gelen “Yaza Merhaba” Partisi’nde yaşanacak gelişmeler ve kimin cinayete kurban gittiği bu bölüm yanıtına ulaşacak mı, merakla bekledik.

Serhan ve Mehmet’in Çabaları!

Serhan, Merve’nin bu partide neler yapabileceğini o kadar iyi biliyor ki.. Mehmet ise Arzu’nun Burcu’yu öldürme planlarından haberdar. Serhan ve Mehmet tehlikenin farkındalar ancak bu tehlikeye engel olup olamayacakları büyük bir merak konusu.

5

Gözü Kara Pelin!

Taylan ile aralarının bozulmasının ardından Merve’yi öldürme kararlı olan Pelin, soluğu Oya’nın yanında aldı. Kendine güçlü bir ortak bulmaya çalışan Pelin’i vazgeçirme çabaları ise Oya’ya aitti. Pelin’in plan yapma ısrarları karşısında Oya, nasıl bir tepki verecek?

1

Merve’de İkna Edemedi!

Oya’nın bu partide yaşanacaklar için birinden yardım alması şart oldu. Merve ve Elif arasında sıkışıp kalan Oya, ya kurban olacak ya can alacak. Kendinden önce bebeğini düşünmesi gereken Oya, Merve’nin önündeki en büyük engel olabilecek mi?

2

Kemal Komiser Kimin Peşinde?

Sarmaşık davasını çözmeye kararlı Kemal komiser, tüm detayların peşinde. Önce Burcu, şimdi de Mehmet ile konuşmak isteyen Kemal, suçlu ve suçsuz davasının kapatılmasını yok saymaya devam ediyor. Önünde sonunda ortaya çıkacak katile Kemal komiser sayesinde mi ulaşacağız?

3

Peki, Oya’nın Planı?

Herkesin bir planının olduğuna şahit olduk. Peki Oya’nın planı ne durumda? Kimseye ortak olmaya yanaşmayan Oya’nın Elif ve Merve’den kurtulma isteği onu yeniden harekete geçirecek mi? Şer birliğini etrafına toplayıp açıkça konuşan Oya, kimleri ikna ederken kimleri vazgeçirecek?

4

31. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan