5

Nefes kesen bir sezon finali ile karşıladığımız Ufak Tefek Cinayetler’de tüm düğümler çözülse de katil halen bilinmezliğini korudu. Merakla beklenen parti sonunda başladı ve cinayete geri sayım başladı. Bozulan planlar, ve yeni planlarla dolu çekişme nasıl son buldu?

İlk Plan Beklenmeyen Birinden!

Partinin ilk olayı hiç beklemediğimiz bir isimden geldi. Merve’yi köşeye sıkıştıran Taylan hepimizi şaşırttı. Merve’yi en şeytan olarak nitelendiren Taylan, tam da Merve’nin anladığı dilden konuştu. Gözünü karartan Taylan’ın elinden Merve’yi kurtaran ismin, partide olan biteni sürekli izlediği açıktı.

4

Serhan’dan Büyük Atak!

Serhan, Merve ve Oya’nın büyük yüzleşmesi de göz ardı edilemezdi. İki kadın arasındaki savaşı gözleriyle gören Serhan’ın istediği tek şey mutluluktu ancak bu o kadar basit değildi. Hele ki böyle bir günde huzur aramak Serhan’ı büyük bir yanılgıya düşürdü. Oya’nın itirafları ve Merve’nin bir kez daha yenik düşüşü Aksak Soyadı’nı kaybetmesine işaretti. İstemeden de olsa ikili arasındaki savaşı fazlasıyla kızıştıran Serhan, Merve ve Oya’nın arasında durmaya gücü yetecek mi?

3

Şer Birliğinin Büyük Kavgası!

Partide bir odaya tıkışıp kalan dörtlü, büyük bir yüzleşmeyi resmen başlattı. Tüm sırların ortaya çıktığı yüzleşmede, o meşhur pencerenin önüne herkes geçti. Birbirine vuran eller yeri geldi birbirine uzandı. Ortalığı toz dumana çeviren lise arkadaşları, sonunda öfkelerini kustu. Her biri katil potansiyeli taşıyan dörtlünün kaderleri yeniden çizildi.

1

Ölen Kim, İten Kim?

Bölüm boyunca ölenin kim olduğunu sorgulasak da aslında düşünmemiz gereken iki soru vardı. Onlardan birisi de kimin öldürdüğü olmalıydı. Düşen kişiyi herkes büyük bir şaşkınlıkla izledi. O kadar şaşkınlardı ki yanına gidip bakmak bile 1 dakikalarını aldı. En önemli diğer bir soru o anda içeride olan Serhan, Taylan, Mehmet ve Edip masumlar mı?

2

32.Bölüm Sezon Finalini İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan