öne

33. Bölümü ile erkanlara dönen Ufak Tefek Cinayetler heyecana ve gerilime bıraktığı yerden devam ediyor. Sarmaşık’ta sular durulmuyor. Oya, Serhan’ın bebeğini doğursa da, Merve’nin Serhan’ı çocuğu göstermemekle tehdit etmesi karşısında birlikteliklerinde yine engellerle karşılaşıyorlar. Sarmaşık’a iki yeni yüzün katılması bu sezon için olan beklentileri tavana çıkartıyor! Gelen yeni yüzlerin hikayede rolü ne olacak, geçmişle ne gibi bir bağları var hepsi bu bölümle birlikte az da olsa cevap buluyor.

Sarmaşık Sorgu Odasında!

İhtirasın bitmediği Sarmaşık’ta sorgularımız kaldığı yerden devam ediyor. Elif’in cinayetiyle birlikte dava tekrardan açılıyor ve karakterlerimiz bir bir sorgulanıyor. Oya hariç herkesin ağız birliği etmişcesine aynı şeyleri anlatması Kemal’in dikkatinden kaçmıyor.

sorgu

Sarmaşık’ta Yeni Bir Yüz!

Bu bölümle birlikte diziye yeni bir karakter olarak Kerim giriyor. Edip’i tanıyıp sevdiğini belirten Kerim, gizemli ve acımasız bir karakter izlenimi veriyor. Aynı zamanda Sarmaşık’a helikopter pisti inşa ettirecek kadar güç sahibi bir et imparatoru olan Kerim’in, karakterlerimizle nasıl bir bağ kuracağı şimdiden bizi meraklandırmaya yetiyor!

kerim

Sarmaşık’ta Eski Bir Yüz!

Sarmaşık’a bir diğer taşınan karakterimiz ise Emre, Taylan’ın eski ve çok yakın bir arkadaşı! Eşinden boşanıp yeni bir başlangıç yapan Emre, Sarmaşık’a yanında sürpriz bir karakterle taşınıyor. Yanında getirdiği sürpriz; Burcu’dan başkası değil! Görünüşe göre bu sezonda Burcu hikayede önemli bir yer teşkil edecek!

burcu

Kerim ve Merve’nin geçmişi!

Merve’nin Sarmaşık’a geri dönüşü üzerine verdiği partide bütün eski ve yeni yüzler bir arada bulunuyor. Kerim bu partide kendini göstermeye karar veriyor ve geçmişlerinde Merve’yle epey samimi oldukları ortaya çıkıyor! Görünen o ki, Kerim’in babası iflas ettiği için Merve onu terk etmiş. Epey hırslı olan Kerim, bunu unutmuş görünmüyor!

merve ve kerim

Cinayeti biri üstleniyor!

Kemal, Elif Işık’ın zehirlenmesiyle Edip cinayetini birbirine bağlamaya uğraşırken, birisi çıkıp Elif’in cinayetini üstleniyor! Kemal sinirlenip bu garibandan onu kimin tuttuğunu öğrenmeye çalışıyor ama çabaları nafile kalıyor. Kemal pes etmeyerek suçu üstlenen kişinin Serhan’ın eski bahçıvanı olduğunu öğrenip, Serhan’ı adaleti yanıltmaktan tutukluyor. Peki bahçıvanı suçu üstlenmesi için kim tuttu? Suçu Serhan’ın üzerine kim yıkmaya çalışıyor?

serhan

33. Bölümü İzlemek İçin Tıkla!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan