oyanınplanı

Geçtiğimiz bölümde, hayatının dönüm noktalarından birisini yaşayan Oya, yeni bir başlangıç yapıp, kliniğinin tekrar açılması üzerine çok daha güçlü bir kişi olarak mı karşımıza çıkacak? Dizinin merakla beklenen 6. Bölümünde Sarmaşık’ta dengeler bozuluyor mu?

Oya’nın Büyük Planı Nedir?

Sarmaşık’ın kızlar grubunu birlikteliğini yıllardır koruyan, herhangi bir kimsenin düzenlerini bozmaya dahi kalkışamayacağı bir şer grubu olarak tanıdık. 6. Bölümde Oya’nın düzenleyeceği yemek daveti, bu grubun istikrarlı birlikteliğini sürdürecek ve gerçek yüzünü göstermeye yetecek mi, merakla bekleniyor.

oya

Sarmaşık Grubu Dağılıyor Mu? 

Oya’nın planının ilk parçası, Merve ve Pelin’in arkadaşlığını nasıl etkileyecek? Arzu’nun yıllardır aldatıldığını bilen Merve ve Pelin, gözlerine Sarmaşık kızlar grubunu kestirdiği bu soğuk savaşta, bu gruptan kim dışlanacak? Arzu, arkadaşlarının ona ihanetini affedecek mi? Burcu, Sarmaşık kızlar grubu karşısında sessiz mi kalacak?

oyaa

Arzu İçin Atağa Geçme Vakti!

Arzu’nun Mehmet’e karşı şaşırtan hamlesi ne olacak? Bu hamle, Burcu, Mehmet ve Arzu arasındaki aşk üçgeninde fırtınalar yaratsa da Arzu ve Mehmet’in tekrar bir araya gelme ihtimalini açığa çıkaracak mı?

mehmet

Soğuk Savaşın Galibi Kim Olacak?

Bir yandan Arzu’yu diğer yandan Sarmaşık kızlar grubunu kaybetmenin eşiğine gelen Merve, kendine yeni bir yol haritası belirledi mi? Pelin ile girdiği soğuk savaşın galibi kim olacak? Serhan ve Oya arasındaki çekimin farkına varacak mıdır? Ufak Tefek Cinayetler, ilgiyle izlenen 6. Bölümü ile bizleri gelecek bölüme dair soru işaretleriyle baş başa bıraktı.

merve

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan