u

Havaların ısınmasıyla birlikte ekranlar da hareketlenmeye başladı elbette! Birbirinden güzel hikayelere dahil olacağımız yaz aylarında; aşk, dram ve komediye doyacağız!

En çarpıcı hikayelerin bir bir ekrana geleceği bu aylarda, oyuncuları ve öyküsüyle bizleri kendisine esir edecek dizilerin en şahsına münhasır karakterlerini sizler için bir araya getirdik!

Aslı Eğilmez (Ateş Böceği)

Hayattaki zorlukların yıldıramadığı Aslı, babasının ölümünden sonra taksicilik yapmaya başlıyor. İzlerken, bize hayatta başımıza ne gelirse gelsin, her günün yeni bir başlangıç olduğunu hatırlatan bu cıvıl cıvıl, gözü pek kızı çok seveceğiz!

ATAŞ BÖSEĞI 1 (14)

Barış Buka (Ateş Böceği)

Yaşamında bir mucize olmayacağına inanan Barış’ın en zayıf noktası adaletsizlik! Buna rağmen en büyük haksızlığı kendine yapan ve kapısına kadar gelen mucizelerini tek tek geri çeviren genç adam, bakalım aşktan kaçabilecek mi?

ates1-4

Nazlı (Dolunay)

İdealleri uğruna hayatı boyunca çalışmak zorunda kalan Nazlı, hayallerinin peşinden giderek aşçı oluyor. Kaderin zaman zaman çelme takmaya çalışsa da yıldıramadığı Nazlı’nın, sakin ve sorunsuz hayatında tek eksik aşk gibi görünüyor!

dolunay

Ferit (Dolunay)

Eski sevgilisi tarafından aldatılan ve kendini kadın düşmanı ilan eden Ferit, her zaman soğukkanlılığını korumayı başarsa da, aşkın karşısında da bu kadar sağlam durabilecek mi dersiniz?

dolunay

Erman Kuzu (Türk Malı)

Sürprizlerle dolu bir kişiliğe sahip olan Erman Kuzu dürüstlüğe çok önem veriyor. İşte karşınızda vatansever kişiliğiyle tanıdığımız, örf ve adetlerine sıkı sıkıya bağlı bir Anadolu erkeği!

4a5379b8-cec2-4941-9cbb-259f38864bfd

Bakiye Çekirdek (Türk Malı)

Müzmin bekar Bakiye, anne olma hevesiyle yanıp tutuşan, gökkuşağı misali rengarenk kişiliği olan çok komik bir kadın. Sahip olduğunu düşündüğü kültürüyle övünmekten bir adım geri atmayan Bakiye’nin en güzel tarafı ise her daim hayat dolu ve neşeli olması!

unnamed_1024x557

Bulut (Rüya)

Bazı rüyaların sonu yoktur.. Kaderin yan yana getirdiği fakat imkansızlıkların bir bir kapıya dayandığı öyküde, Bulut’un, sevdiği kadına ‘’Yaşadığın tüm acıları unut! Herkesin güzel rüyalar görmeye hakkı vardır!” sözleri, bu aşk hikayesinin belki de en güzel tanımı!

ruya20haz2

Elif (Rüya)

Güzel ve akıllı bir kadın olan Elif’in kendini bile bile ateşe atıp, alev alev yanmayı seçtiği aşk öyküsünden bizler de nasibimizi alacağız gibi görünüyor!

1536339_1920x1080

Tüm dizileri ücretsiz olarak puhutv.com‘dan izleyebilirsiniz!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan