D54A925D-4F45-470F-9418-83F76ED57D80

Sizce mutluluk sadece aşka sahip olmak mı? Bazen mutluluk, aşkın peşinden gitmek; bazense o aşkın pençesinde asılı kalmak… Mutluluklarının her haline imrendiğimiz, Sanem ve Can’ın masum ama cesaretli; tutkulu ama utangaç aşkları, dizinin ilk 10 bölümü geçmeden hepimizi etkisi altına aldı bile. Uyumu ile göz kamaştıran ikiliye baktıkça mutluluğu seyretmeye dalmak, bizim için kaçınılmaz.

Kayıp Albatros!

İlk görüşte aşkı biliriz de Sanem ve Can’ın ilk göremeyişte aşkıydı bizleri etkileyen. Sanem’in en büyük hayali olan Albastros’u görmek, gerçeğin ta kendisiyken gizemli bir arayışa dönüşen aşka şahit olduk. Birbirlerini görmeden aşk uyumunu yakalayan ikilinin beklenmedik yakınlığı, Sanem’in en büyük hayalini gerçek kıldı bile.

 

Çayın Tadı Başka!

Ortaklık hissinin verdiği güveni bilirsiniz. Sanem ve Can aşkının bir parçası da işte bu ortaklık. Hayat şartlarında ortaklık kuramasalar da, küçük mutluluklarda yakaladıkları ortaklıklarla “Siz farklı dünyaların insanısınız.” gibi lafları hızla çürütüyorlar. Yapaylıktan uzak doğaları ile yakınlaşan ikilinin ilk ortaklığı, onları bir bardak çayda buluşturmuştu. Sanem’in haylaz saflığı, Can’ın gelenekçi ve mütevazı yapısıyla kurulan bu mutluluktan gözde çiftimiz de kendilerine düşen payları alıyorlar.

 

Kötü Kral!

Sarhoşken söylenen sözler, doğrudur derler. Sanem’in sarhoşluğu, aşkın en doğru haliydi belki de. Emre yüzünden Can’a yenilmek üzere olan Sanem, neyseki Can’dan kolay kolay vazgeçemedi. Emre’nin oyunun bu aşka engel olacağı düpedüz belli iken, Can’dan gelen Albatros itirafının maalesef Sanem’in aşk sarhoşluğuna denk geleceği tuttu. Ah Sanem! Can’ın söylediklerini duysaydın ona “Kötü Kral” diyemeyeceğini anlayacaktın.

Paylaşmak Güzeldir!

Sevginin bileşenlerini hızla tamamlayan ikilide ilk göremeyişte aşk dedik, çay ortaklığı dedik, sırada paylaşmak var. Hızlı adımlarla birbirine yakınlaşan ikili, çok geçmeden ormanda da olsa aynı yastığa baş koydu bile. Birbirlerinin zor anlarında onları yanyana görmeye alışkın olduğumuz çiftimizin birbirlerinden vazgeçemeyişleri ile paylaştıkça çoğalacaklarına gönülden inanıyoruz.

Söyleyecek Çok Şey Var!

Aşk, başarı ve güç gibi duygular sizce de cesaretten ibaret değil mi? Cesaretle atılan adımlar sayesinde bu duyguları elde etmek çok daha kolaydır. Ancak, bu durum Sanem ve Can ikilisi için pek de öyle değil. Sanem’in cesaretle ilgili bir sıkıntısı olduğuna inanmak oldukça güç tabii. Gözü kara, güçlü kızımız sadece Emre’nin Can’a olan kıskançlığının mağduru. Bizce yalanları ayaklarına dolanan Sanem’in saflığının Can da en az bizim kadar farkında. Haydi Sanem, aşkını da yalanlarını da cesaretle itiraf et artık!

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan