onecıkan

Erkenci Kuş, Yaza Aşkla Başlıyor!

Yaz dizisi sezonu açıldı! Star Tv ekranlarında Salı akşamları yer alacak Erkenci Kuş dizisi, oyuncu kadrosu ve büyüleyici hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Gold Yapım imzasıyla ilk bölümüne sayılı günler kalan dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini ise Ayşe Kutlu üstlendi. Erkenci Kuş’un başrollerini paylaşan Demet Özdemir ve Can Yaman’ın nasıl bir ikili olacağını merakla bekliyoruz. Ayrıca başarılı oyuncu kadrosu ile öne çıkan dizide Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı gibi isimler yer alıyor.

erkencikuş

Yaz dizilerinde aradığımız aşkı ekranlara taşıyan Erkenci Kuş, tesadüf eseri tanışan ikili Sanem ve Can’ın büyük aşkını konu alan dizi içimizi ısıtacak gibi gözüküyor. Demet Özdemir, üniversiteden yeni mezun olmuş hayalperest ve deli dolu bir karakter olan Sanem’i canlandırırken; Can Yaman ise şehir hayatının küçük hesaplarından uzak, doğayı seven dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Can’a hayat verecek.

erkenci-kus

Aşkın engellerine şahit olacağımız dizide bir reklam ajansında çalışmaya başlayan Sanem ve Can’ın tanışması izleyenlerini büyük bir aşk yolcuğuna çıkaracak. 26 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek Erkenci Kuş, yaz sezonuna beğeni toplayacak dizilere aday.

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan