onecıkangorsel

Tesadüfi bir karşılaşmanın sonucunda büyüyen aşkın başrolleri Faruk ve Süreyya’nın evliliğe giden zorlu yola rağmen paylaştıkları sevgi, Fikret ve Faruk arasında Boran soyadının yarattığı paylaşılamayan iktidar savaşı, İpek’in Faruk’a beslediği gizli hisleri ve amacına ulaşmak için kafasında kurduğu tüm planları, Boran ailesine gizemli bir şekilde girmeye çalışan Adem’in, Boran soyadına olan düşmanlığıyla birinci sezonunda ilgiyle izlenen, İstanbullu Gelin 2. Sezonunda da Cuma günlerinin vazgeçilmezi!

İşte İstanbullu Gelin’in 2. Sezonundan Nefes Kesen Gelişmeler!

Prag’dan Bursa’ya Uzanan Büyük Barışma

Birinci sezonda büyük bir yol ayrımında bıraktığımız Faruk ve Süreyya çiftinin yeni sezonda önlerindeki birçok engeli aşmaları hepimizin içine su serpti. Esma Sultan’ın ve Begüm’ün Süreyya Faruk aşkını engellemeye gücü yetmediğine şahit olduk. Aralarında sır kalmayan çiftin mutluluğundaki yeni gölge ne? Faruk ve Süreyya birbirine iyi gelse de, konaktakiler onlara iyi gelmemeye devam edecek mi?

Merakla Beklenen Bir Sır Perdesi, Esma Garip Karşılaşması

Geçmiş defterlerinin akıllarda soru işareti bırakan sayfalarının bir bir açıldığı Esma Garip karşılaşması bizlere büyük bir şok yaşatmıştı. Başta Garip’e öfkelense de geçmişin silemediği izlerle birlikte onunla vakit geçirmeye başlamasının ardından yaşanan Osman ve istenmeyen gelin adayı Duygu arasındaki yakınlaşma, ikiliyi yeniden birbirine düşman olmaya mı zorlayacak?

Fikret’ in Eksikliği, Sevgi Hasreti  

İpek, Boran soyadı hırsının altında ezilen ve sevgiye mağlup olan Fikret ile yalnızca Faruk’a yakın olabilmek için evlense de, Fikret sevilmediğinin farkında mı? Şirketteki asistanının onunla ilgilenmesi, Fikret’in İpek’in sevgisizliğini fark ettiği bir zamana denk gelmesi tamamen tesadüf değil gibi gözüküyor, bakalım ikiliyle ilgili nelere şahit olacağız?

Konaktaki Buzları Eriten, Minik Ada

Ada’nın doğuşu ile konaktaki karanlık, biraz olsun aydınlatacak dedik ancak İpek’in depresyonu Süreyya, Faruk, Fikret ve Esma arasındaki ilişkiyi oldukça çalkantılı bir hale getirdi. Minik Ada’nın Esma’nın planı ile Süreyya’nın ellerinde büyümeye başlaması, Faruk ve Süreyya çiftine bebek özlemi çektirdiği apaçık ortada.  Konağın güneşi minik Ada, Süreyya ve Esma arasındaki buzları eritecek mi merakla bekleniyor.

Adem’in Daha Önce Hiç Karşılaşmadığımız Gerçek Yüzü

Yeni sezonda bizleri Dilara ile evliliği ile şaşırtan, Boran soyadı taşıdığını iddia etmesiyle sonunda haklı çıkan Adem, Dilara’ya karşı daha önce hiç göstermediği bir yüzü sergiledi. Geçmişin travmalarını bugününe yansıtan Adem’in Dilara ile evliliği hangi yönde gelişecek ilerleyen bölümlerde, cevabına kavuşacak.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan