yüksek sosyete 18. bölüm

Cansu, Sude ve Kerem arasındaki ilişkiden hiç memnun değildir, buna karşın Kerem her zaman Sude’nin tarafında yer alır. Kerem’in attığı sürpriz adım geri dönülmesi zor olaylara neden olacaktır.

Peki Yüksek Sosyete 18. bölümde neler oldu?

Kerem’in sürekli Sude’yi korumasıyla en yakın arkadaşı Mert bile onu tanıyamaz hale gelir. Cansu artık Sude ile savaşma konusunda kararlıdır. Kerem’e karşı kendini suçlu eden Cansu her fırsatta kendini affettirmeye çalışır ancak Kerem ilişkileri için geri dönülmesi zor bir adım atmıştır.

Bedia ile Ece bir kez daha yüz yüze gelmiştir. Mert’i asla bırakmayacağını söyleyen Ece, bu konudaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyar. Mert ise Ece’nin evine iyice uyum sağlamaya başlar.Bu bölümde yakın arkadaş Bedia ile Süreyya’nın arası da iyice açılmıştır. Bedia, Mert’i kaybetmenin hırsıyla Süreyya’ya geri dönülmez şeyler söyler. İki arkadaşın arası bir süreliğine gergin olacak gibi görünmektedir.
yüksek sosyete 18. bölüm

En İyi Üç Sahne

Üç Numara: Cansu ve Kerem sonunda baş başa kalabilmiştir. Holdingde dosyalara bakan Cansu’nun ardından Kerem yanına gelir ve bozuk kapı arkalarından kilitlenir. Baş başa kalan Cansu ve Kerem tartışmaya başlarlar. Fakat anlık hislerine engel olamayan çift gözlerini birbirinden ayıramaz.

İki Numara: Ela’yı geri almaya kararlı olan Işıl, Koranlar’ın kapısına dayanır. Polislerin kapıya dayandığını gören Süreyya Ela’yı kaçırmaya çalışır fakat başarılı olamaz. Ela ile olan ilişkisinde çok farklı olan Süreyya Koran, minik bebeğe kalpten bağlanmıştır.

Bir Numara: Sude her ne kadar Cansu’nun yanındaymış gibi konuşsa da, Kerem’e yaklaşma hamlelerine devam eder. Bu yakınlaşmaya şahit olan Cansu sinirlerine hakim olamaz ve o an ayrılmalarını sağlamak için holdingin yangın alarmına basar. Bunu gören Kerem geri dönülmesi zor bir adım atar ve Cansu’dan intikam almak istercesine Sude’yi öper.

Bakalım Sude ve Kerem arasındaki bu gelişme olayların gidişatını nasıl etkileyecek? Cansu Kerem’in Sude’yi öpmesine nasıl karşılık verecek? Soruların cevabı ve daha fazlası için Yüksek Sosyete 19. bölümü sakın kaçırmayın!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan