yüksek sosyete 19. bölüm

Yüksek Sosyete’nin 19. bölüm gerginliğin tırmandığı anlara sahne oldu.

Yüksek Sosyete 19. bölümde neler oldu?

Cansu, Kerem Sude’yi öptüğü için büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Böylece zor da olsa Kerem’den uzaklaşma kararı alır. Duygularını içinde tutarak Kerem’e ve Sude’ye karşı tüm tavrını değiştiren Cansu, Sude’nin şirket binasına girmesini yasaklar. Cansu Sude’nin kendisine karşı oynadığı oyunlarda ona kimin yardım ettiğini bulur. Bu kişi Cansu’nun en yakını olan ablasıdır. Ablasıyla yüzleşme yoluna giden Cansu kardeşiyle büyük bir açmaza girer. Bedia ise Ece ve Mert’e adım atmış gibi görünür fakat asıl amacı Ece’yi gücendirmektir. Bunu da başarır. Bedia’nın Ece ve Mert’i evlerine davet etmesiyle Ece, Mert’in gerçek dünyasıyla tanışır. Ece ve Mert bu davetten sonra büyük bir yol ayrımına girecektir.
yüksek sosyete 19. bölüm

En İyi Üç Sahne

Üç Numara: Cansu öğrendiklerinden sonra ablasıyla yüzleşmeye gider. Cansu ablasının kendisine neden böyle bir şey yaptığının cevabını öğrenmek ister. Fakat aldığı cevap onu daha da üzer. Ablası Cansu’yu yumuşak karnından vurarak ona “uğursuz” der. Bu tartışma iki kardeşin ilişkisini bir çıkmaza sürükleyecektir.
İki Numara: Ece’ye sürpriz yapmak isteyen Mert, evdeki kırık koltuğu ve diğer eşyaları yenilemek ister. Fakat asıl sürprizle karşılaşacak kişi Mert olur. Çocukluğundan kalan tek koltuğun atıldığını gören Ece gözyaşlarına engel olamaz. Ece artık Mert ile tamamen farklı insanlar olduklarına emin olur. Ece ve Mert ilişkileri için yeni bir yol ayrımına girerler.
Bir Numara: Kerem’in Sude’yi öpmesinden sonra Cansu ve Kerem karşı karşıya gelir. Kerem’in onun sevdiği eski Kerem olmadığını anlayan Cansu, dönüp gitme vaktinin geldiğini anlamıştır. Cansu Kerem’e kendini şu sözlerle anlatır: “Sen o kızı öperek gözümü açtın, gerçek Kerem’e değmezmiş”.

Cansu ve Kerem yakınlaşacak mı? Mert Ece’nin kalbini tekrar kazanmaya çalışacak mı?Tüm soruların cevabı için Yüksek Sosyete 20. bölümü sakın kaçırmayın!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan