yüksek sosyete 20. bölüm

Yüksek Sosyete 20. bölümüyle de sevenlerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Sürpriz olayların geliştiği Yüksek Sosyete’nin 20. bölümünde neler oldu?

Cansu ve Kerem yakınlaşacak mı?

Kerem ve Cansu ile ilgili gerçekleri öğrenen Süreyya, kendisine bir oyun oynandığını düşünür. Gerçekleri söylemesi için Cansu’yu zorlar, Cansu en sonunda Oliva ve Kerem ile ilgili her şeyi annesine anlatır. Bütün bu gerçekler karşısında Süreyya’nın Kerem’i can evinden vuracak planları vardır. Koranlar’a yemeğe giden Kerem, ailesini bir anda karşısında görür. Kerem’in hem ailesiyle, hem de Koranlar ile vereceği zor bir sınav vardır. Bu akşam yemeğinde bütün hesaplaşmalar yaşanır. Annesinin adına özür dilemek isteyen Cansu, Kerem’in yanına gider. Kerem ise Cansu’nun beklediğinin aksine, ona kızmaz ve onu ilk defa anladığını söyler.

yüksek sosyete 20. bölüm

Mert ise evlilik teklifi planları için Cansu ve Kerem’den yardım alır. Bütün bu hazırlık sürecinde Cansu ve Kerem yakınlaşmaya başlamışlardır. Ece’ye unutamayacağı kadar romantik bir evlilik teklifi yapan Mert, Ece’den evet cevabı alır. Bütün bu romantik teklife şahit olan Cansu ve Kerem bakışlarını birbirlerinden ayıramazlar. Ece ve Mert’in aşkının sıcaklığı Kerem ve Cansu’nun arasındaki buzları da eritir.

Cansu babasını ihbar edenin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Cansu ve Kerem cephesinde yakınlaşmalar olacak mı? Mert ve Ece’nin evlilik kararından sonra hayatları nasıl değişecek? Soruların cevapları 21. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan