ysk21

Yüksek Sosyete 21. bölümüyle seyircisini yine ekran başına kilitledi. Sürpriz olayların, yüzleşmelerin, yakınlaşmaların olduğu 21. bölümde neler oldu?

Yüksek Sosyete’de Sürpriz Yakınlaşmalar

Metin’in, Oliva’nın açılışında polisler tarafından götürülmesi, sosyetenin ortasına bomba gibi düşmüştür. Herkesin aklında Metin’i kimin ihbar ettiği sorusu vardır.

Kerem’in ihbar ettiğinden şüphelenen Cansu, soluğu Kerem’in yanında alır ve ondan dürüst bir cevap bekler. O anda odaya giren Levent, olaya müdahale eder ve Cansu’ya, kendisinin ihbar ettiğini söyler. Levent’in neden ihbar ettiğini anlamaya çalışan Cansu’yu, annesiyle ilgili de bir soru işareti beklemektedir.

yüksek sosyete 21. bölüm
Cansu annesiyle, Levent konusunda yüzleşme yoluna gider. Kerem’in üstündeki şüphe ise, şimdilik ortadan kalkmıştır. Bu şüphe, Kerem ile Cansu arasındaki hesaplaşmaların ilk adımı olur.
Levent’in suçu kabul etmesinin ardından, Levent ile Süreyya ilişkilerinin yönünü belirleyecek ayrı bir yola girerler. Süreyya artık, Metin ve Levent arasındaki savaşta arada kalan kadın olmaktan yorulmuştur.

Babasının da gitmesiyle Cansu kendini iyice yalnız hisseder. Ama Cansu’yu asıl üzen Kerem’in artık yanında olmamasıdır ve Kerem’e içini döker. Kerem ise bütün intikam planlarını ve geçmişi unutup Cansu’ya tüm iyi niyetiyle yaklaşır. Cansu Kerem’in samimiyetine inanmaz, en sonunda Kerem hislerine söz geçiremez ve Cansu’yu öper. Fakat Cansu ve Kerem’in yaralarının iyileşmesi için zamana ihtiyaçları vardır.

yüksek sosyete 21. bölüm
Mert’in gazetecilerin önünde Ece’yle nişanını ilan etmesi çiftin arasında gerginliğe neden olur. Ece, Mert’i babaannesinden intikam almakla suçlar. Fakat Mert bir kez daha Ece’yi ne kadar çok sevdiğini göstererek onun gönlünü alır.

Cansu ve Kerem tekrar birlikte olabilecekler mi? Süreyya ve Levent’in ilişkileri ihbar olayından nasıl etkilenecek? Bedia, Ece ve Mert’in ayrılmasına neden olabilecek mi? Soruların cevapları 22. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan