yukyuk

Yüksek Sosyete 22. bölümüyle izleyenleriyle buluştu. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı 22. bölümde neler oldu?

Kerem büyük bir çıkmazın içinde!

Cansu ve Kerem bir önceki bölümde yaşanan yakınlaşmalarından sonra eskisi gibi olmuşlardır. Cansu uzun zamandır ilk defa mutludur, Kerem ise duygularına söz geçirmeyi bırakıp içinden geldiği gibi davranır.

Cansu, işin içinde Kerem’in olduğundan habersiz babasının ihbar edilmesine ne kadar kızgın olduğunu anlatır. Bu konuda Kerem her ne kadar Cansu’ya karşı bir suçluluk duysa da, mutluluklarını bozmamak ve Cansu’yu kaybetmemek için gerçekleri söyleyemez. Fakat Kerem bu gerçek yüzünden er ya da geç bir seçim yapacağının farkındadır. Kerem bir kez daha, Koranlar’a karşı davası ve Cansu’ya olan hisleri arasında kalmıştır.

yüksek sosyete 22. bölüm

Mert, küs olduğu babaannesinin kanser olduğunu öğrenir ve bu durum onu derinden etkiler. Mert için babaannesiyle yaşadığı tüm kötü şeyler için pişman olma vaktidir. Hastalık onları barıştırmıştır, iki taraf da her şeyi unutma kararı alır. Fakat Bedia’nın Mert’den tek bir isteği vardır o da Ece’den ayrılmasıdır. Düğün hayalleri kuran Ece ve Mert’i zor bir süreç bekliyordur. Bütün olanlardan habersiz olan Ece ise Mert’e sürpriz hazırlığındadır. Mert bu durum karşısında büyük bir ikilemde kalır. Bütün bu yaşadıkları Mert’e çok ağır gelir ve en yakın arkadaşı Kerem’den yardım ister. Kerem, Mert’in bu haline kayıtsız kalamaz ve iki dostun arasındaki buzlar erimiş olur.

Cansu ve Kerem’in barışmalarına şahit olan Begüm’ün Kerem ve Cansu için planları vardır. Anne ve babasını Kerem’e karşı örgütleyerek ondan intikam almak ister. Kerem’den intikam almak için birlik olan Koranlar, Kerem’in açığını bulup evine haciz gönderir. Koran ailesinden gelen bu hamle Kerem’i daha da çıkmaza sürükler.

Kerem’in Koranlar’la olan davası Cansu ile ilişkisini etkileyecek mi? Mert kimin yanında olmaya karar verecek? Koranlar’ın bir sonraki planı ne olacak? Soruların cevapları 23. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan