yüksek sosyete 23. bölüm

Yüksek Sosyete 23. Bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Kerem’in gerçekleri itiraf ettiği 23. bölümde neler oldu?

Kerem Gerçekleri Açıklıyor!

Cansu’nun Kerem ile ilgili şüpheleri vardır ve onu takip etmeye başlar. Fakat bu takip onu başka bir gerçekle karşılaştırır. Kerem’in yine bir oyun oynamasından korkan Cansu, bu hislerini Mert’e açar. Cansu Mert’ten Kerem’in eskiden onun için yaptığı büyük bir fedakarlığı öğrenir. Cansu’da bu iyiliğe kendi imkanlarıyla cevap vermek ister. Ne var ki Cansu’nun bu hareketi, Kerem’i daha da sinirlendirir. Bütün bu olaylara tanık olan Begüm, artık Cansu ve Kerem için daha tehlikeli hale gelecektir. Begüm ve Süreyya, Kerem konusunda Cansu’ya baskı yapmaya devam eder.
Kerem, Cansu ve Koranlar’la savaşı arasında sıkışıp kalmıştır. Kerem bu yol ayrımında Süreyya’nın yaptıklarına rağmen Cansu’yu seçer. Cansu ve Kerem, ilişkilerine devam etme kararı alırlar. Kerem artık Cansu’ya babasıyla ilgili gerçeği söyleyecektir.

yüksek sosyete 23. bölüm

Bu sırada hastalığıyla boğuşan Bedia, riskli bir ameliyata girmelidir fakat ikna olmaz. Kerem, Mert için Bedia ile konuşmaya gider. Fakat Bedia kararlıdır, Mert ile Ece ayrılmadığı sürece ameliyata girmeyi reddeder. Mert ise hem babaannesinin hem de Ece’nin yanında olmaya çalışır. Olanlardan habersiz olan Ece, Mert’le hayatlarını hazırlamak için ilk adımları atmıştır. Mert’i, bundan sonra daha büyük zorluklar beklemektedir.

Süreyya cephesinde ise; boşanma davası açılmıştır. Metin, Süreyya ve Levent’i beraber görünce gerginlik çıkarır. Metin ve Levent bütün kozlarını paylaşır, ne var ki bu durum Süreyya için işleri daha da zorlaştırır.

Cansu ve Kerem gerçeklere rağmen ilişkilerine devam edebilecek mi? Mert, babaannesi ve Ece arasında nasıl bir seçim yapacak? Süreyya cephesinde olaylar nasıl gelişecek? Soruların cevapları 24. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan