yüksek sosyete 24. bölüm

Yüksek Sosyete cumartesi akşamı 24. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Cansu’nun babasıyla ilgili gerçekleri öğrendiği 24. bölümde neler oldu?

Yüksek Sosyete’de her şey açığa çıkıyor

Kerem aralarının bozulmasını göze alarak babasıyla ilgili gerçeği Cansu’ya söyler. Kerem ve Cansu bir kez daha gerçeklerle yüzleştikleri bir sınav verirler. Cansu hayal kırıklığına uğramıştır. Çiftin bu yüzden arası bozulsa da Kerem Cansu’nun affetmesini beklemeye niyetlidir. Aşkın gücü çiftimizi tekrar bir araya getirecektir.

Cansu Kerem’in ailesiyle konuşmak için Keremler’in evine gider. Ne var ki bu konuşma onları ikna etmeye yetmez, artık Kerem ile Cansu’nun önünde bir engel daha vardır. Kerem, ailesi ile Cansu’nun arasında kalmasına neden olacak bir soruyla karşılaşır.

yüksek sosyete 24. bölüm

Bir yandan Süreyya, Kerem’in ailesine bir adım atmaya karar verir. Fakat asıl amacı Cansu Ve Kerem’i ayırabilmek için yardım istemektir. İki aile aynı amaç için güçlerini birleştirir ve yemekte bir araya gelirler. Cansu ve Kerem’e ilişkilerini onaylamadıklarını söylerler. Ne var ki birlik oluşturan aileler kendi tuzaklarına düşeceklerdir. Bu oyunun sonucunda Kerem ve Cansu kendilerini daha da yakınlaşmış bulurlar. Süreyya’nın artık son hamlesi Begüm’den yardım istemek olacaktır. Begüm hiç vakit kaybetmeden planını Kerem üstünde uygulamaya başlar.

Bu sırada hastalığıyla boğuşan Bedia önemli bir ameliyata girer. Mert ise hem babaannesinin yanında olmaya, hem de Ece’yi üzmemeye çalışır. Bu durum Mert’i zor durumlara sokar. Ece Mert’in kendisinden ne sakladığını anlamaya çalışır ve Mert bir kez daha sevdiği kadın ve babaannesi arasında büyük bir sınav verir. Kerem ve Cansu bu zor zamanlarında Mert’in yanında olur. Mert, aralarında soğuk rüzgarlar esen Kerem ve Cansu’ya küçük bir hayat dersi verir.

yüksek sosyete 24. bölüm

Süreyya’dan boşanmak istemeyen Metin’in planları vardır. Süreyya her ne kadar Levet’ten kaçmaya çalışsa da hayat onları bir şekilde bir araya getirir. Ne var ki bu karşılaşmalarda onları takip eden biri vardır.

Cansu ve Kerem ailelerine rağmen ilişkilerini sürdürebilecek mi? Bedia’nın hastalığı, Ece ve Mert ilişkisini nasıl etkileyecek? Süreyya ve Begüm’ün planları başarılı olacak mı? Soruların cevapları 25. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan