yüksek sosyete 25. bölüm

Cumartesi günü ekranlara gelen Yüksek Sosyete, 25. bölümüyle sevenleriyle buluştu. Cansu’nun zor bir seçim yapacağı 25. bölümde neler oldu?

Cansu’nun seçimi ne yönde olacak?

Cansu ve Kerem en sonunda aşklarının peşinden gitmeye karar verirler. Fakat bu sefer önlerine Kerem’in ailesi engeli çıkar. Kerem, Cansu ve ailesi arasında geri dönülmez bir seçim yapmak zorunda kalır. Kerem ailesini kaybetmeyi göze alarak aşkının peşinden gitmeyi tercih eder. Bu tercih ile çiftin aşkı daha da güçlenir. Cansu ve Kerem artık bu savaşta yalnızdır.

Bir yandan Koranlar’da Cansu ve Kerem’i ayırmak için planlarına devam ederler. Cansu ve Kerem’i gördükçe daha da hırslanan Begüm’ün planı tıkır tıkır işliyordur. Cansu şok olacağı bir mektup ve ses kaydı gönderir. Cansu gerçekleri öğrenebilmek için evin yolunu tutar. Ne var ki gördüğü şeyler Kerem’le ilişkilerinin gidişatını etkileyecektir. Koranlar’ın planı bu sefer başarılı olma yolundadır. Cansu, gördükleri ve Kerem’in söyledikleri arasında kalacaktır. Cansu’nun zor bir seçim yapma zamanı gelmiştir.

yüksek sosyete 25. bölüm

Ece, Mert’in ondan sakladığı sırrı Bedia’nın arkadaşlarından öğrenir. Ece, Bedia Hanım’la yüzleşmeye gider. Bunu öğrenen Mert olacakları engellemeye çalışır, fakat buna karşı koyamaz. Mert ve Ece’nin yüzleşme vakti gelmiştir. Bu sorunun üstesinden gelemeyeceklerini kabul eden, Ece ve Mert ayrılmaya karar verirler.

Metin, Süreyya ile boşanmamak için elinden geleni yapar ancak Süreyya, Metin’in hamlesine karşı önlemini çoktan almıştır. Metin, Levent’i ölümle burun buruna getirecek bir hamlede daha bulunur. Süreyya hiç düşünmeden kendini Levent’in önüne atar. Levent ve Süreyya için artık her şey daha net bir hal alır. Süreyya sonunda kalbinin sesini dinler.

Cansu nasıl bir seçim yapacak? Koranlar’ın planı, Kerem ve Cansu’yu ayırmayı başarabilecek mi? Ece ve Mert tekrar bir araya gelebilecek mi? Soruların cevapları 26. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan