251220160036560110335

Her bölümü büyük bir merakla beklenen Yüksek Sosyete’nin final bölümü nefesleri kesti!

Begüm’ün kurduğu tuzağın farkına varan Kerem, Cansu’ya kendini affettirmeye çalışır. Cansu ise olanları unutamaz ve Kerem’den ayrılmaya karar verir. Begüm’ün planı işe yaramıştır ve bu kararı destekler. Cansu ayrılık acısının üzerine eve gelen bir zarf ile yıkılır. Zarfın üzerinde Can Koran yazmaktadır.

Bedia Hanım, Ece ile ilgili düşüncelerinde yanıldığını anlar. Ece ile arasındaki buzları eriten Bedia Hanım, yaptıklarından pişmanlık duymaya başlar. Bedia Hanım, torununun artık mutlu olmasını istemektedir. Artık büyük aşkın önündeki tek engel Süreyya’dır.

hd-yuksek-so-164003GN
Cansu, abisinin mektubunu okuduktan sonra, yaşa dışı fonlardan ve vakıflardan haberdar olur ve böyle zor bir durumda ailesine ihtiyacı olduğunu bir kez daha anlar. Begüm’den gelen gecikmiş itiraflar ile Kerem tüm gerçeğin farkına varır.

Kerem için hazırlanan plan, Cansu’nun evlilik teklifi ile sonlanır. Cansu ve Kerem, ailelerini karşılarına alıp aşklarının peşinden gitmeye karar verirler.

1741040_3_1482423986SoH74
Süreyya ve Metin’in evlilikleri, sarsıcı bir şekilde sonlansa da, Süreyya artık özgürdür. Sonunda kalbinin sesini dinlemeye karar veren Süreyya, Levent ile birlikte olmaya karar verir. Metin’in yanında artık sadece kızı Begüm vardır. Metin başkanlık koltuğunu Begüm’e bırakır. Hatalarını telafi edeceğini söyleyen Metin’in polisler tarafından yakalanması ile baba-kız ayrılmak zorunda kalırlar.

Süreyya, Levent’in çabaları sayesinde, Cansu ve Kerem arasındaki büyük aşka ikna olur. Düzenlenen büyük bir yemekte bir araya gelen aileyi güzel günler beklemektedir.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan