yüksek sosyete oyuncukları

Star TV’nin yaz döneminde yayınlanmaya başlayan dizisi Yüksek Sosyete izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştı. Bu başarısını rekabetin yoğun olduğu kış dönemine de taşıyan dizi artan bir ivmeyle her perşembe izleyicileriyle buluşuyor.

Yüksek Sosyete’yi bu kadar farklı kılan sebepler neler?

Sadece Fakir Kız Zengin Oğlan İkiliğinden Gitmeyen Öyküsü

yüksek sosyete oyuncuları

İlk bakışta klasik fakir kız zengin oğlan öyküsü gibi görünse de dizi gerek kurgusu gerekse karakter hikayeleriyle farklılaşıyor. Fakir kızımızın aslında fakir olmadığını, zengin oğlanımızın şimdi bulunduğu noktaya ne zorluklarla geldiğini öğreniyoruz. Dizide arkadaşlık ve aile kurguları üzerinden fedakarlık, yalan, mutluluk gibi konular başarılı bir şekilde işleniyor. Bunun yanı sıra seyirci bütün bu aşk, arkadaşlık ve aile kurgusunda olay ve karakter bazında kendi hayatından izler bulabiliyor.

Tanıdık Oyuncu Kadrosu

yüksek sosyete 
oyuncuları

Yüksek Sosyete, başarılı olmuş dizilerde yer alan oyuncuları içeren başarılı bir kadroya sahip. Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay gibi ekranlardan tanıdık olduğumuz genç isimlerin yanı sıra Zuhal Olcay, Aliye Uzunatağan, Taner Barlas gibi tecrübeli isimleri de bünyesinde bulunduruyor.

İlişkilerin Uyumu

yüksek sosyete oyuncuları

Dizideki Cansu – Kerem ve Ece – Mert çiftinin gerek kendi aralarındaki gerekse ilişki içindeki diyaloglarının sıcaklığı, dizinin diğer türdeşlerinden ayrışmasına fırsat sağlıyor. İzleyiciler aşkın ve ilişkilerin her haline bir şekilde tanık oluyorlar. Ece ve Mert daha eğlenceli ve dinamik bir ilişkiye sahipken, Cansu ve Kerem çiftinin daha tutkulu ve daha heyecanlı bir birlikteliği var.

Karakter Hikayeleri

yüksek sosyete oyuncuları

Dizideki karakterlerin hepsi acıları, hayal kırıklıkları, aile hikayeleri ve mutlulukları ile seyircilerin kalbine dokunan gerçek anlar sunuyor. Bunun yanı sıra yüksek sosyete oyuncuları ve onların karakterleri, hikayeleri dizinin kurgusu ile paralel devam ediyor. Bu hikayeler, karakterleri günlük hayatımızda tanıdığımız birer insana dönüştürmeyi başarıyor.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan