Çember Fragmanları

Çember Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Çember

Türkiye’deki gizemli ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından, birbirinden çok farklı dört kişiden oluşan özel bir ekip kurulur ve çalışmaya başlar.

Yönetmen

Abdullah Oğuz

Yapımcı

ANS

Yapım Yılı

2017 - 2017

Konu

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır. Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem; yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe; ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan…

Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

Alışılmışın dışında hikaye kurgusu ile seyirciyi ekran başına çekecek bu 6 filmlik serinin yapımcısı ve yönetmeni Abdullah Oğuz; başrollerindeyse Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan bulunuyor. Her bölümünde farklı isimlerin konuk oyuncu olacağı bu sıradışı serinin ilk filmi “Oyunu Bırakıyorum”da Sedef Avcı, ilginç karakteriyle seyirciyi şaşırtacak. Serinin diğer filmlerindeyse Menderes Samancılar, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ, Füsun Erbulak gibi isimler yer alacak.