Yardım Merkezi

puhutv yüzlerce dizi ve filmi yüksek görüntü kalitesiyle hem de ücretsiz izleyebileceğiniz yeni nesil online televizyondur.

İsterseniz www.puhutv.com adresini ziyaret ederek; isterseniz mobil, tablet ve Apple TV uygulama marketlerinden puhutv uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz.

Soru, öneri ve bilgilendirmeleriniz için iletisim@puhutv.com adresine yazabilirsiniz. Ayrıca web'de "Geri Bildirimde Bulun" butonuna tıklayarak, mobil uygulamalarda ise "Bizi Değerlendirin" bölümünden puhutv ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha iyi bir puhutv deneyimi için üye olmanızı öneririz. puhutv akıllı algoritmasıyla üyelerini tanır; izleme alışkanlıklarınızı bilir ve size uygun içerikleri karşınıza çıkarır. puhutv üyelerini hatırlar; yarıda bıraktığınız içeriği istediğiniz cihazdan tam da kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. puhutv üyelerine haber verir; sevdiğiniz içeriklerden liste oluşturduğunuzda sizi bu içeriklerin yeni bölümlerinden haberdar eder.

www.puhutv.com adresinden "Giriş Yap" butonuna tıkladıktan sonra "Üye Ol" sekmesinden dilerseniz mail adresinizle, dilerseniz Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz.

Üye olmadan puhutv'deki tüm içerikleri izleyebilirsiniz. Üye olursanız puhutv sizi tanır ve sevdiğiniz içeriklere daha kolay ulaşmanızı sağlar.

puhutv üyeliği ücretsizdir.

Kullanıcı hesabınızda şifrenizi, kişisel bilgilerinizi, e posta adresinizi ya da bildirim ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

puhutv'yi birden fazla cihazdan izlemek için herhangi bir sınır bulunmamakta. Dilediğiniz sayıda cihaz üzerinden aynı anda puhutv'yi kullanabilir, dilediğiniz içeriği dilediğiniz cihazdan izleyebilirsiniz.

Dilerseniz puhutv'ye Facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz. Eğer Facebook'a giriş yaptıysanız üyelik bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan puhutv'ye kolayca giriş yapabilirsiniz.

puhutv'de dramdan romantiğe, aksiyondan komediye birçok türde yüzlerce yerli dizi ve filmi bulabilirsiniz. Dün akşam televizyondaki en popüler dizileri, unutulmaz Türk dizilerini, sevilen Yeşilçam filmlerini ve çizgi filmleri keyifle seyredebilirsiniz.

Tabii ki! puhutv'de hem izlemeyi özlediğiniz daha önce yayınlanan dizileri, hem de en yeni dizileri tv'de yayınlandıktan hemen sonra izleyebilirsiniz.

puhutv'de en popüler Türk filmlerini ve izlemeye doyamadığınız Yeşilçam filmlerini yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

puhutv izlediğiniz, ilgilendiğiniz ve takip ettiğiniz içeriklere göre size benzer içerikler önerir. Sonrasında size seveceğinizi düşündüğümüz içerikleri keşfetme keyfi kalır.

puhutv'de şu aşamada yabancı dizi yayınlama planımız bulunmuyor.

puhutv yalnızca dijital yayın hakları bulunan içerikleri yayınlamaktadır. Bunun yanı sıra, izleyici memnuniyeti prensibimiz doğrultusunda görüntü kalitesi, boyutu gibi bazı yayın kriterlerimiz de bulunmaktadır. Çok beğeni görse de bazı dizilerin platformumuzda yer almamasının sebebi, bu içeriklerin dijital yayın haklarının olmaması veya mevcut içeriğin kalitesinin düşük olması olabilir.

Geçmiş dönemde özellikle 80 ve 90'larda Türk televizyonlarında yayınlanıp büyük beğeni görmüş dizilerin, hazırlandığı dönem itibariyle dijital yayın hakları bulunmamaktadır. Bu altyapıya sahip dizilerin puhutv'de yer alması için çalışmalarımız devam ediyor.

Popüler içerikler videoların belirli bir tarih aralığındaki izlenme sayılarına göre belirlenmektedir.

"Arama" butonuna tıklayarak oyuncu adıyla dizi ya da film arayabilirsiniz. Aradığınız oyuncunun puhutv'deki tüm dizi ya da filmlerini listelenmiş şekilde görebilirsiniz.

Akıllı telefondan, tabletten, Apple TV'den ve Smart TV'den puhutv uygulamasını indirerek veya www.puhutv.com adresini ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

puhutv mobil uygulamaları iOS işletim sistemli cihazlar için App Store'dan, Android işletim sistemli cihazlar için Google Play'den arama kutusuna "puhutv" yazarak indirebilirsiniz.

Apple TV ve Smart TV uygulamaları aracılığıyla ya da bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayarak puhutv keyfini televizyonunuzda yaşayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı HDMI ve/veya VGA kablosu kullanarak televizyonunuza bağladıktan sonra dilediğiniz içeriği izleyebilirsiniz.

Tabletinizin işletim sistemine uyumlu puhutv mobil uygulamasını indirerek veya tabletinizin tarayıcısından http://www.puhutv.com adresini ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun işletim sistemine uyumlu puhutv mobil uygulamasını indirerek veya mobil cihazınızdaki tarayıcıdan http://www.puhutv.com adresini ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

puhutv'yi bilgisayarınızdan izlemek için www.puhutv.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

"Listeye ekle" butonu ile severek izlediğiniz dizi ya da filmlerden bir liste oluşturabilirsiniz. İsterseniz listenize eklediğiniz dizilerin yeni bölüm ve fragmanları çıktığı zaman anında haberdar olabilirsiniz.

puhutv'de "Listeye ekle" tuşuna basarak sevdiğiniz dizilerin yeni bölüm ve fragmanları çıktığında anında haberdar olabilirsiniz.

Menünün sağ üst köşesinde bulunan Arama butonuna tıklayarak dizi, film veya oyuncu adıyla arama yapabilirsiniz.

puhutv üyesiyseniz, puhutv ister web'de ister mobilde hangi videoda, nerede kaldığınızı hatırlar ve tam da bıraktığınız yerden devam etmenizi sağlar. Üye olmak için tıklayınız.

puhutv üyesiyseniz, izlediğiniz diziye ait sayfanın en üstünde yarım bıraktığınız bölümü bulabilir, bu bölüme tıkladığınızda kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirseniz. Eğer bölümü tamamladıysanız, bir sonraki bölüme hemen ulaşabilir böylece hangi dizide hangi bölümde olduğunuzu takip etmek zorunda kalmazsınız. Üye olmak için tıklayınız.

Mobil uygulamadaki ayarlardan"bildirim ayarları" bölümünü seçerek ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

IOS işletim sistemli mobil cihazlar ile web sitesinden veya IOS mobil uygulamalarımızdan AirPlay yansıtma özelliğini kullanabilirsiniz.

puhutv'deki herhangi bir içeriğin sayfasına giderek o sayfadaki sosyal paylaşım butonlarını kullanarak puhutv'yi arkadaşlarınıza ve çevrenize önerebilirsiniz.

puhutv'de canlı yayın yapılması şu anda planlarımızda bulunmamaktadır.

Yayın hakları elimizde olan tüm dizi ve filmler, yapımcısından iletildiği şekilde izleyicimize sunulmaktadır. Tarafımıza iletilen bazı içerikler izlendiği gibi "sansürlü" olarak puhutv ile paylaşıldığı için bu yapımları sansürsüz olarak yeniden çekme imkanımız bulunmamaktadır. Bu doğrultuda puhutv gelen hiç bir içeriğe müdahale etmemektedir.

Video oynatıcısında bir problem yaşıyorsanız tarayıcınızın güncellenmesi gerekiyor olabilir. puhutv için gerekli olan güncel tarayıcı versiyonları şu şekildedir: Chrome 55, Firefox 50, Safari 10, Yandex Browser 16.11, Internet Explorer 11 ve daha yeni versiyonları olması gerekmektedir.

Hesabınıza giriş yapamıyorsanız şifrenizi hatalı giriyor olabilirsiniz. http://puhutv.com/sifremi-unuttum

Video oynatıcısının sol alt kısmında bulunan ses seviyesini kontrol ederek öncelikle video oynatıcısının sesinin çok düşük ya da tamamen kapalı olmadığından emin olun. Sesle ilgili hala bir sorun yaşıyorsanız bilgisayarınızın ses seviyesini kontrol ediniz.

Video kalitesi ilk açılışta hızlı açılabilmesi için daha düşük kalite ile başlar, internet hızına göre uygun kalite belirlenir ve o kalite ile devam eder. İstenirse açılıştan sonra ilgili seçenekten kalite değiştirilerek video istenilen kalitede izlenebilir.

Bu sorunun internet bağlantınızla bir ilgisi olabilir. Video oynatıcısı o anki internet bağlantı hızınıza göre otomatik olarak görüntü kalitesini belirler. İnternet bağlantınızda herhangi bir sorun yoksa görüntü kalitesini video oynatıcısı üzerinden yükseltebilirsiniz.

Yayın hakları sebebiyle maalesef fi dizisi yurt dışından izlenemiyor.

İnternet bağlantınızda VPN kullanılmadığından emin olup lütfen tekrar deneyin. Sorun devam ediyorsa iletisim@puhutv.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.