Mutluluk Laboratuvarı Fragmanları

Mutluluk Laboratuvarı Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Mutluluk Laboratuvarı

Zeynep Tokuş Yılmaztürk kendini tanıma yolculuğunu, mutlu bir yaşam sürme arayışında karşısına çıkan rehberleri, yöntemleri, aldığı kararları izleyici ve konuklarıyla paylaşıyor. “Mutluluk bir amaç mı, mutlu olmak kolay mı?” sorularına yanıtlıyor arıyor.

Yapım Yılı

2021 - Devam Ediyor

Konu

Yüzyılın trendi ‘iyi yaşam’ kavramını merkezine alan, çağdaş insanın mutluluk arayışına açılan bir pencere. Mutluluk Laboratuvarı, kendini keşfetme, doğayla bütünleşme ve bilgiyi, mutluluğu paylaşma üzerine umut verici bir hikaye. Bu özel yolculuğun rehberi ise ödüllü oyunculuk kariyerinin yanı sıra yoga ve acro yoga eğitmenliği yapan Zeynep Tokuş Yılmaztürk.

“Mutluluk, hem içimizde hem dışımızda. Başlangıç noktası neresi acaba?”

Mutluluk Laboratuvarı, bu soruyla açılıyor. Beş bölümlük serüvende Zeynep Tokuş Yılmaztürk kendini tanıma yolculuğunu, mutlu bir yaşam sürme arayışında karşısına çıkan rehberleri, yöntemleri, aldığı kararları izleyici ve konuklarıyla paylaşıyor. “Mutluluk bir amaç mı, mutlu olmak kolay mı?” sorularına yanıtlıyor arıyor.

Zeynep Tokuş Yılmaztürk’ün Kapadokya’nın eşsiz doğasıyla birlikte başrolü paylaştığı program, mutluluk arayışında ve yolculuğunda iyiye, güzele, değişime açık isimlerin hikayelerine yer veriyor. Yoga eğitmeni Muhammed Yunus Kürk, yoga ve ayurveda uzmanı Senem Kalender, Reiki Master ve yoga eğitmeni Meltem Gökhan, aile ve bireysel danışman Hande Çiçek Aksoy ve Humanart kurucusu Derya İzgür, bu yolculuğun ilham veren kahramanları.