31

Acayip Hikayeler

1. Bölüm

Suç-Polisiye2012
13+ Olumsuz

Tüyler ürpertici, tuhaf çizgi-öykülerin yaratıcısı Galip Tekin'in hayal gücünden ekrana uyarlanan dizinin her bölümünde özgün bir hikaye ve oyuncu kadrosu yer alıyor

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Acayip Hikayeler 11. Bölüm

11. Bölüm

36 dk.

Yirmi sekiz yaşında genç bir baterist olan Ethem, insanları intihara ve cinayete teşvik ettiği iddiası ile linç edilmiş olan Ramazan davulcusu babasının intikamını zanaatiyle almanın peşindedir.

Acayip Hikayeler 10. Bölüm

10. Bölüm

31 dk.

Kendisini dünyanın en şanslı profesyonel hırsızı olarak gören Selim bu şansını, küçükken babasının götürdüğü bir üfürükçüden aldığını düşünür. Üfürükçüye verdiği özel sözü de o şanssız güne dek tutar.

Acayip Hikayeler 9. Bölüm

9. Bölüm

33 dk.

Yirmilerindeki genç ve güzel çingene kızı Rakkase, ormanın kıyısında yaşlı ninesi ile beraber esrarengiz bir hayat yaşar. Bu hayatın ayinlerinden rahatsız olan köylüler yaşananlara son vermek ister.

Acayip Hikayeler 8. Bölüm

8. Bölüm

38 dk.

Fabrika işçisi Salim, borcundan kurtulup kendisini terkeden ailesini geri kazanabilmek için, patronunun teklifi ile son bir kumara kalkışır. Ama bu onun için felaketin ve sonun başlangıcı olacaktır.

Acayip Hikayeler 7. Bölüm

7. Bölüm

31 dk.

Olayları çözmede kendisine has yöntemleri olan polis Melisa, yardımcısı Enis'le beraber bir olaydan diğerine koşmaktadırlar. Bu koşuşturmaca sırasında yeni bir seri katil ortaya çıkar.

Acayip Hikayeler 6. Bölüm

6. Bölüm

37 dk.

Selçuk, bir sene önce Zuhal adlı bir kızla tanışır. Garip davranışları olan bu kız ilgisini çekmiştir. Zuhal’in sırlarıyla yüzleşir ve dehşete düşer. Ama Selçuk asıl şoku gecenin sonunda yaşayacaktır.

Acayip Hikayeler 5. Bölüm

5. Bölüm

31 dk.

Yakup, parasıyla hayatın her zevkini sonuna kadar yaşamaktadır, ama canı yanmış bir kadının neler yapabileceğini asla düşünmemiştir. Ta ki o geceye kadar...

Acayip Hikayeler 4. Bölüm

4. Bölüm

31 dk.

Hayatlar ilginç tesadüflerle kesiştiği bir vakit, kimsenin denemeye kolay kolay cesaret edemeyeceği bir yöntemle Kadriye, eski sevgilisi Alper’i ya yeniden elde edecek ya da tamamen yitirecektir.

Acayip Hikayeler 3. Bölüm

3. Bölüm

34 dk.

Reklamcı Ergün, hayal dünyasını işe yansıtan başarılı bir gençtir, ancak özel yaşamında yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Zengin ama aşırı kıskanç Şevket'le yolu kesişince inanılmaz olaylar gelişir.

Acayip Hikayeler 2. Bölüm

2. Bölüm

36 dk.

Acayip Hikayeler 1. Bölüm

1. Bölüm

37 dk.

Sinan, mizacı ve mesleği gereği hayatın her türlü zevkini tatmış, çılgın arayışlarıyla hayatını kazanan zengin bir iş adamıdır. Yine bir çılgınlık peşindedir ama gece karanlık ve bilinmezlere doludur.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store