49

Aramızda Kalsın 2. Sezon Bölümleri

Aramızda Kalsın

Aile2013
Genel İzleyici

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa evet!

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Aramızda Kalsın 52. Bölüm

52. Bölüm

103 dk.

Ailede her şeyin ondan gizli saklı yapıldığına inanan Bahattin sonunda kızıp evden gider. Onu geri getirmek ve kızlarıyla babalarının arasını düzeltmek yine Hüsne'ye düşecektir.

Aramızda Kalsın 51. Bölüm

51. Bölüm

105 dk.

Evlerini son anda kurtaran Celepoğlu ailesinin önünde şimdi çözülmesi gereken yeni bir soru vardır: evi kim aldı? Ailenin elindeki tek ipucu, Bahattin'in kapının önünde bulduğu imzasız mektuptur.

Aramızda Kalsın 50. Bölüm

50. Bölüm

106 dk.

Mahir’in parayı kaybetmesiyle birlikte Celepoğlu ailesi yıllardır oturdukları evi kaybetme noktasına gelir. Eşyalar toplanıp kamyona yüklenirken Bahattin'e gelen telefon bütün planları değiştirir.

Aramızda Kalsın 49. Bölüm

49. Bölüm

96 dk.

Evini geri alabilmek için 24 saat isteyen Bahattin geri sayıma başlamıştır. Celepoğlu ailesi gerekli parayı bulabilmek için dört koldan seferber olur; her yolu deneyeceklerdir.

Aramızda Kalsın 48. Bölüm

48. Bölüm

101 dk.

Evinin satışa çıktığını öğrenen Bahattin hem evini geri almaya çalışacak, hem de epeydir sakladığı bu sırrı Hüsne'ye açıklayacaktır. Aynı gün Hüsne 25. evlilik yıldönümleri için bir kutlama hazırlar.

Aramızda Kalsın 47. Bölüm

47. Bölüm

103 dk.

Civan ve Yadigar sonunda Bahattin ve Hüsne'nin karşısına çıkıp birbirlerini sevdiklerini söyler. Aradığı Kara Melek'in Yadigar olduğunu anlayan Hüsne büyük bir hata yaptığını anlar.

Aramızda Kalsın 46. Bölüm

46. Bölüm

91 dk.

Civan'ın Yadigar'la yaşamak için hazırladığı eve gelen Hüsne, Yadigar'ın gelinliğini görünce, kardeşinin evlilik arifesinde olduğunu ve iki çocuklu biriyle evleneceğini anlar.

Aramızda Kalsın 45. Bölüm

45. Bölüm

112 dk.

Aramızda Kalsın 44. Bölüm

44. Bölüm

100 dk.

Nefesler tutulmuş, Hüsne’nin doğumdan çıkması beklenmektedir. Hüsne, Celepoğlu ailesine hem büyük bir sevinç hem de şaşkınlık yaşatacaktır. Minik Celepoğlu'nun katılmasıyla ev daha da şenlenir.

Aramızda Kalsın 43. Bölüm

43. Bölüm

96 dk.

Bahattin Hüsne'ye küsmüş, Hüsne Bahattin'in ondan yüz çevirmesine bir türlü dayanamamaktadır. Hamileliğinin son günlerini yaşayan Hüsne bir an önce doğurabilmek için çeşitli yöntemler denemeye başlar.

Aramızda Kalsın 42. Bölüm

42. Bölüm

91 dk.

Doğuma günler kaldığını fark eden Hüsne, Bahattin’e bebeğin kız olduğunu söylemeye karar verir. Ama hasretle erkek bebek bekleyen Bahattin ve eve bunu söylemek kolay değildir.

Aramızda Kalsın 41. Bölüm

41. Bölüm

92 dk.

Yadigar ve Civan ise yeni lokanta üzerine iddiaya girer ve kolları sıvar. Aile bir yandan Hatçik ve Battal'ı barıştırmaya çalışırken, bir yandan da yeni lokanta için çalışmaya başlar.

Aramızda Kalsın 40. Bölüm

40. Bölüm

92 dk.

Hatçik Eğin’e gider ama aklı fikri İstanbul'dadır. Onun yerini doldurmaya çalışan Nida ise evi yangın yerine çevirir. Hüsne Nida'nın fitneleriyle bunalır, sonunda Celepoğlu evinde işler iyice karışır.

Aramızda Kalsın 39. Bölüm

39. Bölüm

91 dk.

Hüsne ve Bahattin öz kızları gibi sevdikleri Hatçik’in kınası için kolları sıvar. Evde hem telaş hem de hüzün hakimdir. Hatçik, kınadan sonra Celepoğlu ailesi tarafından gözyaşları içinde uğurlanır.

Aramızda Kalsın 38. Bölüm

38. Bölüm

97 dk.

Aramızda Kalsın 37. Bölüm

37. Bölüm

96 dk.

Aramızda Kalsın 36. Bölüm

36. Bölüm

106 dk.

Yadigar ve Civan aşkı, Elmas'ın Civan'ın aslında evli olduğunu söylemesiyle birlikte bir kez daha yara almıştır. Ve evdeki hesaplar çoğunlukla olduğu gibi yine çarşıya uymaz.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store