Ay Tutulması Fragmanları

Ay Tutulması Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Ay Tutulması

Doğduktan hemen sonra birbirlerinden koparılan ikiz kız kardeşlerin ve yüreği onların hasretiyle yanan bir annenin beklenmedik bir şekilde hayatlarının birleşmesinin hikayesi

Kategori

Dizi Dram , Aile , Romantik

Yönetmen

Feride Kaytan

Yapımcı

D Yapım

Yapım Yılı

2011 - 2011

Konu

Çocuklarının hasreti ile yüreği yanan bir anne onları bulmak için verdiği amansız mücadelenin ve biri diğerinin canına can katan yarısı olması gerekirken birbirlerine rakip, hatta düşman olan ikiz kardeşlerin hikayesi.

Evlilik dışı ikiz kızlarını dünyaya getiren Leyla daha baştan yenik başlamıştır hayat mücadelesine. Kader mahkumu çaresiz kadına önce hastanede ikizlerden birinin doğum sırasında öldüğü söylenir, diğerini de o terk etmek zorunda kalır.
Ancak pes etmez Leyla. 23 yıl sonra geri döner kızı için.

O, Ayla’yı ararken zengin bir iş adamına evlatlık verilen kızı Şebnem de hayattadır. Yıllar sonra anne ve kızlarının hayatı kesişmiştir ama onlar bu gerçeğin farkında değildir.

Şebnem ne kadar uysal ve kırılgansa Ayla bir o kadar hırslı, istediğini elde etmek için sınır tanımayan, gözü yükseklerde bir genç kızdır. Ayla, Şebnem’in öz babası zannettiği Şevket’in şirketinde çalışan, gelecek vaadeden yetenekli bir desinatördür. Üstelik kız kardeşler aynı adama aşıktır. Fakat Şevket’in, hem Ayla hem de kızı Şebnem için bambaşka planları vardır.