GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,
yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

1366

Bambaşka Sohbetler 1. Sezon Bölümleri

Bambaşka Sohbetler

Genel İzleyici

İnsanın her hali bu programda... Mutlu, heyecanlı, melankolik, uçuk kaçık, aşık... Sıra dışı sorular, çok konuşulacak konular, bambaşka haller... Çok farklı sorular ve sohbetlerin olacağı bu programda ünlülerin hiç görmediğiniz sıra dışı halleri, sırları ve ilk kez duyacağınız cevapları yer alıyor.

117. Bölüm - Eser Yenenler İzle
Bambaşka Sohbetler 117. Bölüm

117. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Eser Yenenler.

Bambaşka Sohbetler 116. Bölüm

116. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve sanatçı Zeliha Sunal.

Bambaşka Sohbetler 115. Bölüm

115. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve müzisyen Kürşat Başar.

Bambaşka Sohbetler 114. Bölüm

114. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu.

Bambaşka Sohbetler 113. Bölüm

113. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Bennu Yıldırımlar.

Bambaşka Sohbetler 112. Bölüm

112. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu ve yazar Fadik Sevin Atasoy

Bambaşka Sohbetler 111. Bölüm

111. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şehir Tiyatroları Sanatçısı Zihni Göktay.

Bambaşka Sohbetler 110. Bölüm

110. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Gaye Su Akyol.

Bambaşka Sohbetler 109. Bölüm

109. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen ve oyuncu Keremcem

Bambaşka Sohbetler 108. Bölüm

108. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Serenad Bağcan.

Bambaşka Sohbetler 107. Bölüm

107. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Serenad Bağcan.

Bambaşka Sohbetler 106. Bölüm

106. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Hande Doğandemir

Bambaşka Sohbetler 105. Bölüm

105. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Next Akademi kurucusu Levent Erden

Bambaşka Sohbetler 104. Bölüm

104. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Altan Gördüm.

Bambaşka Sohbetler 103. Bölüm

103. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Aslı Tandoğan.

Bambaşka Sohbetler 102. Bölüm

102. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; perküsyon sanatçısı Burhan Öçal.

Bambaşka Sohbetler 101. Bölüm

101. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Kalben.

Bambaşka Sohbetler 100. Bölüm

100. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Kalben.

Bambaşka Sohbetler 99. Bölüm

99. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; senarist ve yazar Gani Müjde.

Bambaşka Sohbetler 98. Bölüm

98. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Pınar Altuğ.

Bambaşka Sohbetler 97. Bölüm

97. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Tuba Ünsal.

Bambaşka Sohbetler 96. Bölüm

96. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve şef Ömür Akkor.

Bambaşka Sohbetler 95. Bölüm

95. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; ünlü oyuncu Öznur Serçeler.

Bambaşka Sohbetler 94. Bölüm

94. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşegül İşsever.

Bambaşka Sohbetler Yılbaşı Özel

Yılbaşı Özel

167 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” Yılbaşı Özel programıyla birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu, etkileyici sahne performansları ve keyifli bir sohbetle izleyicileri eğlenceli bir yılbaşı akşamı bekliyor.

Bambaşka Sohbetler 93. Bölüm

93. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; şair ve yazar Ahmet Ümit.

Bambaşka Sohbetler 92. Bölüm

92. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Şermin Yaşar.

Bambaşka Sohbetler 91. Bölüm

91. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Özge Özberk.

Bambaşka Sohbetler 90. Bölüm

90. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Şebnem Hassanisoughi.

Bambaşka Sohbetler 89. Bölüm

89. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; senarist - yapımcı Birol Güven.

Bambaşka Sohbetler 88. Bölüm

88. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; komedyen, sunucu Kaan Sekban...

Bambaşka Sohbetler 87. Bölüm

87. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; ilişki uzmanı Adil Yıldırım.

Bambaşka Sohbetler 86. Bölüm

86. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Sinan Albayrak.

Bambaşka Sohbetler 85. Bölüm

85. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Roket Bilimci Doç. Dr. Arif Karabeyoğlu.

Bambaşka Sohbetler 84. Bölüm

84. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Selen Öztürk.

Bambaşka Sohbetler 83. Bölüm

83. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Buğra Gülsoy.

Bambaşka Sohbetler 82. Bölüm

82. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; oyuncu Alper Saldıran ve Algı Eke.

Bambaşka Sohbetler 81. Bölüm

81. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Gıda Mühendisi Ebru Akdağ.

Bambaşka Sohbetler 80. Bölüm

80. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner.

Bambaşka Sohbetler 79. Bölüm

79. Bölüm

1 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; içerik üreticisi Berfu Yenenler.

Bambaşka Sohbetler 78. Bölüm

78. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Ali Sürmeli.

Bambaşka Sohbetler 77. Bölüm

77. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Prof. Dr. Zümra Atalay

Bambaşka Sohbetler 76. Bölüm

76. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Nova Norda.

Bambaşka Sohbetler 75. Bölüm

75. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; söz yazarı ve besteci Murat Evgin.

Bambaşka Sohbetler 74. Bölüm

74. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Astrolog Şebnem Ekşib.

Bambaşka Sohbetler 73. Bölüm

73. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yorumcu Cenk Eren.

Bambaşka Sohbetler 72. Bölüm

72. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; TEMA Vakfı Genel Müdürü Başak Yalvaç Özçağdaş ve oyuncu Yiğit Özşener.

Bambaşka Sohbetler 71. Bölüm

71. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Umut Kurt.

Bambaşka Sohbetler 70. Bölüm

70. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Burak Doğangün.

Bambaşka Sohbetler 69. Bölüm

69. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Jehan Barbur.

Bambaşka Sohbetler 68. Bölüm

68. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu "Bambaşka Sohbetler", birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci'nin bu bölümdeki konuğu; İdil Yazar.

Bambaşka Sohbetler 67. Bölüm

67. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu "Bambaşka Sohbetler", 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel birbirinden değerli iki eğitimciyi, Nurten Akkuş ve Ahmet Naç’ı misafir ediyor.

Bambaşka Sohbetler 66. Bölüm - Ebru Şalcıoğlu

66. Bölüm - Ebru Şalcıoğlu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikolog Prof.Dr. Ebru Şalcıoğlu.

Bambaşka Sohbetler 65. Bölüm - Koray Avcı

65. Bölüm - Koray Avcı

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; sanatçı Koray Avcı.

Bambaşka Sohbetler 64. Bölüm - Nilgün Kasapbaşoğlu

64. Bölüm - Nilgün Kasapbaşoğlu

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; tiyatro, sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Nilgün Kasapbaşoğlu.

Bambaşka Sohbetler 63. Bölüm - Dilara Koçak

63. Bölüm - Dilara Koçak

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dİyetisyen Dilara Koçak.

Bambaşka Sohbetler 62. Bölüm - Günseli Kato

62. Bölüm - Günseli Kato

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, minyatür ve performans sanatçısı Günseli Kato.

Bambaşka Sohbetler 61. Bölüm - Feyza Bayraktar

61. Bölüm - Feyza Bayraktar

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Psikolog Feyza Bayraktar.

Bambaşka Sohbetler 60. Bölüm - Karsu

60. Bölüm - Karsu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Karsu.

Bambaşka Sohbetler 59. Bölüm - İlknur Güntürkün Kalıpçı

59. Bölüm - İlknur Güntürkün Kalıpçı

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, araştırmacı İlknur Güntürkün Kalıpçı.

Bambaşka Sohbetler 58. Bölüm - Judith Malika Liberman

58. Bölüm - Judith Malika Liberman

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, masal anlatıcısı ve yazar Judith Malika Liberman.

Bambaşka Sohbetler 57. Bölüm - Tülin Şahin

57. Bölüm - Tülin Şahin

38 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, top model Tülin Şahin.

Bambaşka Sohbetler 56. Bölüm - Cemal Can Canseven

56. Bölüm - Cemal Can Canseven

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, içerik üreticisi Cemal Can Canseven.

Bambaşka Sohbetler 55. Bölüm - Onur Büyüktopçu

55. Bölüm - Onur Büyüktopçu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Onur Büyüktopçu.

Bambaşka Sohbetler 54. Bölüm - Safiye

54. Bölüm - Safiye

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Safiye.

Bambaşka Sohbetler 53. Bölüm - Murat İpek

53. Bölüm - Murat İpek

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Yazar ve Yönetmen Murat İpek.

Bambaşka Sohbetler 52. Bölüm - Selime Semra Erol

52. Bölüm - Selime Semra Erol

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Biyolog Selime Semra Erol.

Bambaşka Sohbetler 51. Bölüm - Raşit Bağzıbağlı

51. Bölüm - Raşit Bağzıbağlı

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, modacı Raşit Bağzıbağlı.

Bambaşka Sohbetler 50. Bölüm - İlber Ortaylı

50. Bölüm - İlber Ortaylı

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Tarihçi Prof.Dr. İlber Ortaylı.

Bambaşka Sohbetler 49. Bölüm - Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu

49. Bölüm - Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, seyahat yazarı ve rehber Saffet Emre Tonguç ile yazar Serda Büyükkoyuncu.

Bambaşka Sohbetler 48. Bölüm - Korkut Ulucan

48. Bölüm - Korkut Ulucan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Prof. Dr. Korkut Ulucan.

Bambaşka Sohbetler 47. Bölüm - Yüce Zerey

47. Bölüm - Yüce Zerey

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Akademisyen Yüce Zerey.

Bambaşka Sohbetler 46. Bölüm - Neslihan Yeldan

46. Bölüm - Neslihan Yeldan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Neslihan Yeldan.

Bambaşka Sohbetler 45. Bölüm - Süreyya Üzmez

45. Bölüm - Süreyya Üzmez

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, gurme-yazar Süreyya Üzmez.

Bambaşka Sohbetler 44. Bölüm - Uraz Kaygılaroğlu

44. Bölüm - Uraz Kaygılaroğlu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Uraz Kaygılaroğlu

Bambaşka Sohbetler 43. Bölüm - Hilal Bebek

43. Bölüm - Hilal Bebek

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Psikolog Hilal Bebek.

Bambaşka Sohbetler 42. Bölüm - Bihter Türkan Ergül

42. Bölüm - Bihter Türkan Ergül

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Koku Bilimci Bihter Türkan Ergül.

Bambaşka Sohbetler 41. Bölüm - Sevil Atasoy

41. Bölüm - Sevil Atasoy

28 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Adli Bilimler Uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy.

Bambaşka Sohbetler 40. Bölüm - Ayhan Sicimoğlu

40. Bölüm - Ayhan Sicimoğlu

17 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen ve televizyon programcısı Ayhan Sicimoğlu.

Bambaşka Sohbetler 39. Bölüm - Akasya Asıltürkmen

39. Bölüm - Akasya Asıltürkmen

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Akasya Asıltürkmen.

Bambaşka Sohbetler 38. Bölüm - Ayça Kaya

38. Bölüm - Ayça Kaya

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dr. Ayça Kaya.

Bambaşka Sohbetler 37. Bölüm - Serhat Yabancı

37. Bölüm - Serhat Yabancı

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, kişisel gelişim yazarı Serhat Yabancı.

Bambaşka Sohbetler 36. Bölüm - Selami Şahin

36. Bölüm - Selami Şahin

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, sanatçı Selami Şahin.

Bambaşka Sohbetler 35. Bölüm - Ahmet Türkçapar

35. Bölüm - Ahmet Türkçapar

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, obezite cerrahisinin en önemli isimlerinden Prof. Dr. Ahmet Türkçapar.

Bambaşka Sohbetler 34. Bölüm - Nurgül Yeşilçay

34. Bölüm - Nurgül Yeşilçay

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Nurgül Yeşilçay.

Bambaşka Sohbetler 33. Bölüm - Renan Bilek

33. Bölüm - Renan Bilek

30 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, usta oyuncu Renan Bilek.

Bambaşka Sohbetler 32. Bölüm - Yonca Evcimik

32. Bölüm - Yonca Evcimik

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Yonca Evcimik.

Bambaşka Sohbetler 31. Bölüm - Anıl Can

31. Bölüm - Anıl Can

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, astrolog Anıl Can.

Bambaşka Sohbetler 30. Bölüm - Ozan Akbaba

30. Bölüm - Ozan Akbaba

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Ozan Akbaba.

Bambaşka Sohbetler 29. Bölüm - Mehmet Zihni Sungur

29. Bölüm - Mehmet Zihni Sungur

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur.

Bambaşka Sohbetler 28. Bölüm - Erdil Yaşaroğlu

28. Bölüm - Erdil Yaşaroğlu

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, karikatürist Erdil Yaşaroğlu.

Bambaşka Sohbetler 27. Bölüm - Bahar Eriş

27. Bölüm - Bahar Eriş

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dr. Bahar Eriş.

Bambaşka Sohbetler 26. Bölüm - İsmail Altunsaray

26. Bölüm - İsmail Altunsaray

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, halk müziği sanatçısı İsmail Altunsaray.

Bambaşka Sohbetler 25. Bölüm - Ferman Akgül

25. Bölüm - Ferman Akgül

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Ferman Akgül.

Bambaşka Sohbetler 24. Bölüm - Şef Cüneyt Asan

24. Bölüm - Şef Cüneyt Asan

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, ünlü şef Cüneyt Asan.

Bambaşka Sohbetler 23. Bölüm - Ayşegül Dinçkök

23. Bölüm - Ayşegül Dinçkök

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, fotoğraf sanatçısı Ayşegül Dinçkök.

Bambaşka Sohbetler 22. Bölüm - Şef Hazer Amani

22. Bölüm - Şef Hazer Amani

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Türkiye’nin en iyi şeflerinden biri olan Hazer Amani.

Bambaşka Sohbetler 21. Bölüm - Selda Alkor

21. Bölüm - Selda Alkor

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Türk sinemasının duayen ismi Selda Alkor.

Bambaşka Sohbetler 20. Bölüm - Ekin Uzunlar ve Yasemin Şefik

20. Bölüm - Ekin Uzunlar ve Yasemin Şefik

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, Karadeniz müziğinin son temsilcilerinden Ekin Uzunlar ve radyo programcısı Yasemin Şefik.

Bambaşka Sohbetler 19. Bölüm - Sinan Canan

19. Bölüm - Sinan Canan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Sinirbilimci Prof. Dr. Sinan Canan.

Bambaşka Sohbetler 18. Bölüm - Engin Hepileri

18. Bölüm - Engin Hepileri

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu oyuncu Engin Hepileri.

Bambaşka Sohbetler 17. Bölüm - Serkan Altunorak

17. Bölüm - Serkan Altunorak

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu oyuncu Serkan Altunorak.

Bambaşka Sohbetler 16. Bölüm - Nil İpek ve Zeynep Kankonde

16. Bölüm - Nil İpek ve Zeynep Kankonde

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, oyunculuğu ile öne çıkan Zeynep Kankonde ve yaptığı müzik ile fark yaratan Nil İpek.

Bambaşka Sohbetler 15. Bölüm - Mehmet Turgut ve Ada Sanlıman

15. Bölüm - Mehmet Turgut ve Ada Sanlıman

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ve caz sanatçısı Ada Sanlıman.

Bambaşka Sohbetler 14. Bölüm - Mümin Sekman

14. Bölüm - Mümin Sekman

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, yazar Mümin Sekman.

Bambaşka Sohbetler 13. Bölüm - Merve Dizdar

13. Bölüm - Merve Dizdar

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Merve Dizdar.

Bambaşka Sohbetler 12. Bölüm - Hande Kazanova

12. Bölüm - Hande Kazanova

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, astrolog Hande Kazanova.

Bambaşka Sohbetler 11. Bölüm - Gökhan Türkmen

11. Bölüm - Gökhan Türkmen

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Gökhan Türkmen.

Bambaşka Sohbetler 10. Bölüm - Hale Şıvgın

10. Bölüm - Hale Şıvgın

37 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, tarihçi Prof. Dr. Hale Şıvgın.

Bambaşka Sohbetler 9. Bölüm - Nursel Köse

9. Bölüm - Nursel Köse

36 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu oyuncu, yazar Nursel Köse.

Bambaşka Sohbetler 8. Bölüm - Ezel Akay

8. Bölüm - Ezel Akay

35 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu yönetmen Ezel Akay.

Bambaşka Sohbetler 7. Bölüm - Özgür Bolat

7. Bölüm - Özgür Bolat

35 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu yazar ve eğitim bilimci Dr. Özgür Bolat.

Bambaşka Sohbetler 6. Bölüm - Aydan Şener

6. Bölüm - Aydan Şener

36 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu sinema ve dizi oyuncusu Aydan Şener.

Bambaşka Sohbetler 5. Bölüm - Burcu Esmersoy

5. Bölüm - Burcu Esmersoy

36 dk.

Ceyda Düvenci, dopdolu bir içerikle izleyicilerin karşısına geçiyor. Ekranların sevilen ismi sunucu Burcu Esmersoy, “Bambaşka Sohbetler” için geliyor.

Bambaşka Sohbetler 4. Bölüm - Erkan Kolçak Köstendil

4. Bölüm - Erkan Kolçak Köstendil

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Çukur dizisinde “Vartolu” karakteri ile geniş bir izleyici kitlesine kavuşan oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, “Bambaşka Sohbetler” için geliyor.

Bambaşka Sohbetler 3. Bölüm - Atiye

3. Bölüm - Atiye

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. “Salla”, “Ya Habibi”, “Kal” şarkılarıyla hafızalara kazınan ünlü şarkıcı Atiye, Bambaşka Sohbetler için geliyor.

Bambaşka Sohbetler 2. Bölüm - Tuna Kiremitçi ve Gökçe

2. Bölüm - Tuna Kiremitçi ve Gökçe

36 dk.

Sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği Bambaşka Sohbetler’e yazar ve müzisyen Tuna Kiremitçi ile “Tuttu Fırlattı” şarkısı ile ünlenen Gökçe konuk oluyor.

Bambaşka Sohbetler 1. Bölüm - Bülent Şakrak

1. Bölüm - Bülent Şakrak

36 dk.

Düvenci’nin ilk programına aileden biri katılıyor. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak, Bambaşka Sohbetler için geliyor. Eş, baba ve oyuncu Şakrak merak edilenleri bu kez evdeki değil stüdyodaki Ceyda Düvenci’ye anlatıyor.

Önerilen İçerikler
Kırılma Anı
Umut Öyküleri
Füreya Koral Belgeseli
Halkın Sanatı
2021 Almanak
Zincirleme Reaksiyon
Empati
Adım Adım Sağlık
İdil Yazar ile Keyifli Tarifler
Esrarengiz Azerbaycan
© Copyright 2023 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store