1366

Bambaşka Sohbetler

Kültür-Sanat2022
Genel İzleyici

İnsanın her hali bu programda... Mutlu, heyecanlı, melankolik, uçuk kaçık, aşık... Sıra dışı sorular, çok konuşulacak konular, bambaşka haller... Çok farklı sorular ve sohbetlerin olacağı bu programda ünlülerin hiç görmediğiniz sıra dışı halleri, sırları ve ilk kez duyacağınız cevapları yer alıyor.

392. Bölüm - Mustafa Denizli İzle
Bambaşka Sohbetler 206. Bölüm

206. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Demet Şener.

Bambaşka Sohbetler 205. Bölüm

205. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; Selen Beytekin ve Burcu Karadağ.

Bambaşka Sohbetler 204. Bölüm

204. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İbrahim Selim.

Bambaşka Sohbetler 203. Bölüm

203. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Ayça Kaya.

Bambaşka Sohbetler 202. Bölüm

202. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Tilbe Saran.

Bambaşka Sohbetler 201. Bölüm

201. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Meltem Reyhan.

Bambaşka Sohbetler 200. Bölüm

200. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Deniz Seki.

Bambaşka Sohbetler 199. Bölüm

199. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Murat Aygen.

Bambaşka Sohbetler 198. Bölüm

198. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sedef İybar.

Bambaşka Sohbetler 197. Bölüm

197. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Öykü Gürman.

Bambaşka Sohbetler 196. Bölüm

196. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şenay Lambaoğlu ve Sevinç Meşe.

Bambaşka Sohbetler 195. Bölüm

195. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Eser Eyüboğlu.

Bambaşka Sohbetler 194. Bölüm

194. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sinem Ünsal.

Bambaşka Sohbetler 193. Bölüm

193. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Feyyaz Şerifoğlu.

Bambaşka Sohbetler 192. Bölüm

192. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Özgür Bolat.

Bambaşka Sohbetler 191. Bölüm

191. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Melisa Doğu ve Güliz Ayla.

Bambaşka Sohbetler 189. Bölüm

189. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Tanem Sivar Dirvana.

Bambaşka Sohbetler 189. Bölüm

189. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Hande Subaşı.

Bambaşka Sohbetler 188. Bölüm

188. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Toprak Sağlam .

Bambaşka Sohbetler 187. Bölüm

187. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Su Ava.

Bambaşka Sohbetler 186. Bölüm

186. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Ali Kocatepe.

Bambaşka Sohbetler 185. Bölüm

185. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Simay Bülbül ve Seda Bakan.

Bambaşka Sohbetler 184. Bölüm

184. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Yılmaz Vural

Bambaşka Sohbetler 183. Bölüm

183. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Bade İşçil

Bambaşka Sohbetler 182. Bölüm

182. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu ve yazar Başak Sayan.

Bambaşka Sohbetler 181. Bölüm

181. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Ahmet Selçuk İlkan.

Bambaşka Sohbetler 180. Bölüm

180. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Selen Uçer.

Bambaşka Sohbetler 179. Bölüm

179. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; halk müziği ses sanatçısı Sevcan Orhan.

Bambaşka Sohbetler 178. Bölüm

178. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; sanatçı Betül Demir.

Bambaşka Sohbetler 177. Bölüm

177. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İş insanı Lale Manço Ahıskalı

Bambaşka Sohbetler 176. Bölüm

176. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şarkıcı Dilek Türkan.

Bambaşka Sohbetler 175. Bölüm

175. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Sinan Tuzcu.

Bambaşka Sohbetler 174. Bölüm

174. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Seda Akman.

Bambaşka Sohbetler 173. Bölüm

173. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; sanatçı Nevra Serezli.

Bambaşka Sohbetler 172. Bölüm

172. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Manken Didem Soydan.

Bambaşka Sohbetler 171. Bölüm

171. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sanatçı Çelik.

Bambaşka Sohbetler 170. Bölüm

170. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sanatçı Gülben Ergen.

Bambaşka Sohbetler 169. Bölüm

169. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut ve Hasan Kerim Güç.

Bambaşka Sohbetler 168. Bölüm

168. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut ve Hasan Kerim Güç.

Bambaşka Sohbetler 167. Bölüm

167. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sanatçı Suzan Kardeş.

Bambaşka Sohbetler 166. Bölüm

166. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Astrolog Zeynep Turan.

Bambaşka Sohbetler 165. Bölüm

165. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Müzisyen Melek Mosso.

Bambaşka Sohbetler 164. Bölüm

164. Bölüm

30 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Müzisyen Burcu Güneş.

Bambaşka Sohbetler 163. Bölüm

163. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Selçuk Eracun.

Bambaşka Sohbetler 162. Bölüm

162. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; sanatçı Işıl Yücesoy.

Bambaşka Sohbetler 161. Bölüm

161. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Besteci ve Piyanist Anjelika Akbar.

Bambaşka Sohbetler 160. Bölüm

160. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Oyuncu Aslı İnandık.

Bambaşka Sohbetler 159. Bölüm

159. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sanatçı Ahmet Güneştekin.

Bambaşka Sohbetler 158. Bölüm

158. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Karikatürist Varol Yaşaroğlu.

Bambaşka Sohbetler 157. Bölüm

157. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Model ve Oyuncu Ahu Yağtu.

Bambaşka Sohbetler 156. Bölüm

156. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Tolga Tekin.

Bambaşka Sohbetler 155. Bölüm

155. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Pilates eğitmeni Ebru Şallı.

Bambaşka Sohbetler 154. Bölüm

154. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Oyuncu Gizem Karaca.

Bambaşka Sohbetler 153. Bölüm

153. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu ve Yazar İbrahim Utku Başyazıcı.

Bambaşka Sohbetler 152. Bölüm

152. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Şenay Gürler.

Bambaşka Sohbetler 151. Bölüm

151. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Oyuncu İbrahim Büyükak.

Bambaşka Sohbetler 150. Bölüm

150. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Klinik Psikolog Gökhan Çınar.

Bambaşka Sohbetler 149. Bölüm

149. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu ve sunucu Tansel Öngel.

Bambaşka Sohbetler 148. Bölüm

148. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu ve yönetmen Engin Alkan.

Bambaşka Sohbetler 147. Bölüm

147. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İletişim Danışmanı Özgür Aras.

Bambaşka Sohbetler 146. Bölüm

146. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Astrolog Hakan Kırkoğlu.

Bambaşka Sohbetler 145. Bölüm

145. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Eğitimci ve Sosyolog Ali Koç.

Bambaşka Sohbetler 144. Bölüm

144. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sanatçı Zeynep Talu.

Bambaşka Sohbetler 143. Bölüm

143. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Klarnet Virtüözü Serkan Çağrı.

Bambaşka Sohbetler 142. Bölüm

142. Bölüm

30 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Sunay Akın.

Bambaşka Sohbetler 141. Bölüm

141. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Melike Güner.

Bambaşka Sohbetler 140. Bölüm

140. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Doç. Dr. Ersin Uygun

Bambaşka Sohbetler 139. Bölüm

139. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Akan Abdula

Bambaşka Sohbetler 138. Bölüm

138. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Mümin Sekman.

Bambaşka Sohbetler 137. Bölüm

137. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; psikolojik danışman Prof. Dr. Özlem Karaırmak

Bambaşka Sohbetler 136. Bölüm

136. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Pınar Sabancı

Bambaşka Sohbetler 135. Bölüm

135. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Prof. Dr. Hakan Kaynak

Bambaşka Sohbetler 134. Bölüm

134. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Koruyucu Aile, Evlat Edinme Derneği Başkanı Ülkü Aydeniz.

Bambaşka Sohbetler 133. Bölüm

133. Bölüm

28 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İlahiyatçı ve Yazar Doç. Dr. Emre Dorman.

Bambaşka Sohbetler 132. Bölüm

132. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; psikiyatrist Prof. Dr. Burak Doğangün.

Bambaşka Sohbetler 131. Bölüm

131. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; psikiyatrist Dr. Arzu Erkan.

Bambaşka Sohbetler 130. Bölüm

130. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; psikiyatrist Prof. Dr. Tamer Aker.

Bambaşka Sohbetler 129. Bölüm

129. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner ve Gıda Mühendisi Ebru Akdağ.

Bambaşka Sohbetler 128. Bölüm

128. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur.

Bambaşka Sohbetler 127. Bölüm

127. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Kalben Derneği Kurucu Genel Başkanı Pelin Çalışkanoğlu Ekşi

Bambaşka Sohbetler 126. Bölüm

126. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; eğitim bilimci ve yazar kimlikleriyle de bilinen Dr. Özgür Bolat

Bambaşka Sohbetler 125. Bölüm

125. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikiyatrist Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Özdemir

Bambaşka Sohbetler 124. Bölüm

124. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikiyatrist Prof. Dr. Özgür Öner.

Bambaşka Sohbetler 123. Bölüm

123. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikiyatrist Prof. Dr. Özgür Öner.

Bambaşka Sohbetler 122. Bölüm

122. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Eğitimci ve Yazar Dr. Bahar Eriş.

Bambaşka Sohbetler 121. Bölüm

121. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Sinirbilim Uzmanı Prof. Dr. Sinan Canan

Bambaşka Sohbetler 120. Bölüm

120. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikiyatrist Dr. Kenan Eren

Bambaşka Sohbetler 119. Bölüm

119. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikiyatrist Dr. Kenan Eren

Bambaşka Sohbetler 118. Bölüm

118. Bölüm

32 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Prof. Dr. Ayşe Bilge Selçuk.

Bambaşka Sohbetler 117. Bölüm

117. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Eser Yenenler.

Bambaşka Sohbetler 116. Bölüm

116. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve sanatçı Zeliha Sunal.

Bambaşka Sohbetler 115. Bölüm

115. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve müzisyen Kürşat Başar.

Bambaşka Sohbetler 114. Bölüm

114. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu.

Bambaşka Sohbetler 113. Bölüm

113. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Bennu Yıldırımlar.

Bambaşka Sohbetler 112. Bölüm

112. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu ve yazar Fadik Sevin Atasoy

Bambaşka Sohbetler 111. Bölüm

111. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şehir Tiyatroları Sanatçısı Zihni Göktay.

Bambaşka Sohbetler 110. Bölüm

110. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Gaye Su Akyol.

Bambaşka Sohbetler 109. Bölüm

109. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen ve oyuncu Keremcem

Bambaşka Sohbetler 108. Bölüm

108. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Serenad Bağcan.

Bambaşka Sohbetler 107. Bölüm

107. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Serenad Bağcan.

Bambaşka Sohbetler 106. Bölüm

106. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Hande Doğandemir

Bambaşka Sohbetler 105. Bölüm

105. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Next Akademi kurucusu Levent Erden

Bambaşka Sohbetler 104. Bölüm

104. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Altan Gördüm.

Bambaşka Sohbetler 103. Bölüm

103. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Aslı Tandoğan.

Bambaşka Sohbetler 102. Bölüm

102. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; perküsyon sanatçısı Burhan Öçal.

Bambaşka Sohbetler 101. Bölüm

101. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Kalben.

Bambaşka Sohbetler 100. Bölüm

100. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Kalben.

Bambaşka Sohbetler 99. Bölüm

99. Bölüm

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; senarist ve yazar Gani Müjde.

Bambaşka Sohbetler 98. Bölüm

98. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Pınar Altuğ.

Bambaşka Sohbetler 97. Bölüm

97. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Tuba Ünsal.

Bambaşka Sohbetler 96. Bölüm

96. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar ve şef Ömür Akkor.

Bambaşka Sohbetler 95. Bölüm

95. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; ünlü oyuncu Öznur Serçeler.

Bambaşka Sohbetler 94. Bölüm

94. Bölüm

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşegül İşsever.

Bambaşka Sohbetler Yılbaşı Özel

Yılbaşı Özel

167 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” Yılbaşı Özel programıyla birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu, etkileyici sahne performansları ve keyifli bir sohbetle izleyicileri eğlenceli bir yılbaşı akşamı bekliyor.

Bambaşka Sohbetler 93. Bölüm

93. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; şair ve yazar Ahmet Ümit.

Bambaşka Sohbetler 92. Bölüm

92. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yazar Şermin Yaşar.

Bambaşka Sohbetler 91. Bölüm

91. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Özge Özberk.

Bambaşka Sohbetler 90. Bölüm

90. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Şebnem Hassanisoughi.

Bambaşka Sohbetler 89. Bölüm

89. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; senarist - yapımcı Birol Güven.

Bambaşka Sohbetler 88. Bölüm

88. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; komedyen, sunucu Kaan Sekban...

Bambaşka Sohbetler 87. Bölüm

87. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; ilişki uzmanı Adil Yıldırım.

Bambaşka Sohbetler 86. Bölüm

86. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Sinan Albayrak.

Bambaşka Sohbetler 85. Bölüm

85. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Roket Bilimci Doç. Dr. Arif Karabeyoğlu.

Bambaşka Sohbetler 84. Bölüm

84. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Selen Öztürk.

Bambaşka Sohbetler 83. Bölüm

83. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Buğra Gülsoy.

Bambaşka Sohbetler 82. Bölüm

82. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; oyuncu Alper Saldıran ve Algı Eke.

Bambaşka Sohbetler 81. Bölüm

81. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Gıda Mühendisi Ebru Akdağ.

Bambaşka Sohbetler 80. Bölüm

80. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner.

Bambaşka Sohbetler 79. Bölüm

79. Bölüm

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; içerik üreticisi Berfu Yenenler.

Bambaşka Sohbetler 78. Bölüm

78. Bölüm

31 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Ali Sürmeli.

Bambaşka Sohbetler 77. Bölüm

77. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Prof. Dr. Zümra Atalay

Bambaşka Sohbetler 76. Bölüm

76. Bölüm

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Nova Norda.

Bambaşka Sohbetler 75. Bölüm

75. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; söz yazarı ve besteci Murat Evgin.

Bambaşka Sohbetler 74. Bölüm

74. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Astrolog Şebnem Ekşib.

Bambaşka Sohbetler 73. Bölüm

73. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; yorumcu Cenk Eren.

Bambaşka Sohbetler 72. Bölüm

72. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları; TEMA Vakfı Genel Müdürü Başak Yalvaç Özçağdaş ve oyuncu Yiğit Özşener.

Bambaşka Sohbetler 71. Bölüm

71. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; oyuncu Umut Kurt.

Bambaşka Sohbetler 70. Bölüm

70. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Burak Doğangün.

Bambaşka Sohbetler 69. Bölüm

69. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; müzisyen Jehan Barbur.

Bambaşka Sohbetler 68. Bölüm

68. Bölüm

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu "Bambaşka Sohbetler", birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci'nin bu bölümdeki konuğu; İdil Yazar.

Bambaşka Sohbetler 67. Bölüm

67. Bölüm

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu "Bambaşka Sohbetler", 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel birbirinden değerli iki eğitimciyi, Nurten Akkuş ve Ahmet Naç’ı misafir ediyor.

Bambaşka Sohbetler 66. Bölüm - Ebru Şalcıoğlu

66. Bölüm - Ebru Şalcıoğlu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; Psikolog Prof.Dr. Ebru Şalcıoğlu.

Bambaşka Sohbetler 65. Bölüm - Koray Avcı

65. Bölüm - Koray Avcı

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; sanatçı Koray Avcı.

Bambaşka Sohbetler 64. Bölüm - Nilgün Kasapbaşoğlu

64. Bölüm - Nilgün Kasapbaşoğlu

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu; tiyatro, sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Nilgün Kasapbaşoğlu.

Bambaşka Sohbetler 63. Bölüm - Dilara Koçak

63. Bölüm - Dilara Koçak

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dİyetisyen Dilara Koçak.

Bambaşka Sohbetler 62. Bölüm - Günseli Kato

62. Bölüm - Günseli Kato

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, minyatür ve performans sanatçısı Günseli Kato.

Bambaşka Sohbetler 61. Bölüm - Feyza Bayraktar

61. Bölüm - Feyza Bayraktar

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Psikolog Feyza Bayraktar.

Bambaşka Sohbetler 60. Bölüm - Karsu

60. Bölüm - Karsu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Karsu.

Bambaşka Sohbetler 59. Bölüm - İlknur Güntürkün Kalıpçı

59. Bölüm - İlknur Güntürkün Kalıpçı

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, araştırmacı İlknur Güntürkün Kalıpçı.

Bambaşka Sohbetler 58. Bölüm - Judith Malika Liberman

58. Bölüm - Judith Malika Liberman

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, masal anlatıcısı ve yazar Judith Malika Liberman.

Bambaşka Sohbetler 57. Bölüm - Tülin Şahin

57. Bölüm - Tülin Şahin

38 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, top model Tülin Şahin.

Bambaşka Sohbetler 56. Bölüm - Cemal Can Canseven

56. Bölüm - Cemal Can Canseven

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, içerik üreticisi Cemal Can Canseven.

Bambaşka Sohbetler 55. Bölüm - Onur Büyüktopçu

55. Bölüm - Onur Büyüktopçu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Onur Büyüktopçu.

Bambaşka Sohbetler 54. Bölüm - Safiye

54. Bölüm - Safiye

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Safiye.

Bambaşka Sohbetler 53. Bölüm - Murat İpek

53. Bölüm - Murat İpek

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Yazar ve Yönetmen Murat İpek.

Bambaşka Sohbetler 52. Bölüm - Selime Semra Erol

52. Bölüm - Selime Semra Erol

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Biyolog Selime Semra Erol.

Bambaşka Sohbetler 51. Bölüm - Raşit Bağzıbağlı

51. Bölüm - Raşit Bağzıbağlı

34 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, modacı Raşit Bağzıbağlı.

Bambaşka Sohbetler 50. Bölüm - İlber Ortaylı

50. Bölüm - İlber Ortaylı

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Tarihçi Prof.Dr. İlber Ortaylı.

Bambaşka Sohbetler 49. Bölüm - Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu

49. Bölüm - Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, seyahat yazarı ve rehber Saffet Emre Tonguç ile yazar Serda Büyükkoyuncu.

Bambaşka Sohbetler 48. Bölüm - Korkut Ulucan

48. Bölüm - Korkut Ulucan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Prof. Dr. Korkut Ulucan.

Bambaşka Sohbetler 47. Bölüm - Yüce Zerey

47. Bölüm - Yüce Zerey

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Akademisyen Yüce Zerey.

Bambaşka Sohbetler 46. Bölüm - Neslihan Yeldan

46. Bölüm - Neslihan Yeldan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Neslihan Yeldan.

Bambaşka Sohbetler 45. Bölüm - Süreyya Üzmez

45. Bölüm - Süreyya Üzmez

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, gurme-yazar Süreyya Üzmez.

Bambaşka Sohbetler 44. Bölüm - Uraz Kaygılaroğlu

44. Bölüm - Uraz Kaygılaroğlu

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Uraz Kaygılaroğlu

Bambaşka Sohbetler 43. Bölüm - Hilal Bebek

43. Bölüm - Hilal Bebek

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Psikolog Hilal Bebek.

Bambaşka Sohbetler 42. Bölüm - Bihter Türkan Ergül

42. Bölüm - Bihter Türkan Ergül

33 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Koku Bilimci Bihter Türkan Ergül.

Bambaşka Sohbetler 41. Bölüm - Sevil Atasoy

41. Bölüm - Sevil Atasoy

28 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Adli Bilimler Uzmanı Prof. Dr. Sevil Atasoy.

Bambaşka Sohbetler 40. Bölüm - Ayhan Sicimoğlu

40. Bölüm - Ayhan Sicimoğlu

17 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen ve televizyon programcısı Ayhan Sicimoğlu.

Bambaşka Sohbetler 39. Bölüm - Akasya Asıltürkmen

39. Bölüm - Akasya Asıltürkmen

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Akasya Asıltürkmen.

Bambaşka Sohbetler 38. Bölüm - Ayça Kaya

38. Bölüm - Ayça Kaya

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dr. Ayça Kaya.

Bambaşka Sohbetler 37. Bölüm - Serhat Yabancı

37. Bölüm - Serhat Yabancı

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, kişisel gelişim yazarı Serhat Yabancı.

Bambaşka Sohbetler 36. Bölüm - Selami Şahin

36. Bölüm - Selami Şahin

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, sanatçı Selami Şahin.

Bambaşka Sohbetler 35. Bölüm - Ahmet Türkçapar

35. Bölüm - Ahmet Türkçapar

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, obezite cerrahisinin en önemli isimlerinden Prof. Dr. Ahmet Türkçapar.

Bambaşka Sohbetler 34. Bölüm - Nurgül Yeşilçay

34. Bölüm - Nurgül Yeşilçay

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Nurgül Yeşilçay.

Bambaşka Sohbetler 33. Bölüm - Renan Bilek

33. Bölüm - Renan Bilek

30 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, usta oyuncu Renan Bilek.

Bambaşka Sohbetler 32. Bölüm - Yonca Evcimik

32. Bölüm - Yonca Evcimik

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Yonca Evcimik.

Bambaşka Sohbetler 31. Bölüm - Anıl Can

31. Bölüm - Anıl Can

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, astrolog Anıl Can.

Bambaşka Sohbetler 30. Bölüm - Ozan Akbaba

30. Bölüm - Ozan Akbaba

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Ozan Akbaba.

Bambaşka Sohbetler 29. Bölüm - Mehmet Zihni Sungur

29. Bölüm - Mehmet Zihni Sungur

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur.

Bambaşka Sohbetler 28. Bölüm - Erdil Yaşaroğlu

28. Bölüm - Erdil Yaşaroğlu

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, karikatürist Erdil Yaşaroğlu.

Bambaşka Sohbetler 27. Bölüm - Bahar Eriş

27. Bölüm - Bahar Eriş

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Dr. Bahar Eriş.

Bambaşka Sohbetler 26. Bölüm - İsmail Altunsaray

26. Bölüm - İsmail Altunsaray

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, halk müziği sanatçısı İsmail Altunsaray.

Bambaşka Sohbetler 25. Bölüm - Ferman Akgül

25. Bölüm - Ferman Akgül

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Ferman Akgül.

Bambaşka Sohbetler 24. Bölüm - Şef Cüneyt Asan

24. Bölüm - Şef Cüneyt Asan

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, ünlü şef Cüneyt Asan.

Bambaşka Sohbetler 23. Bölüm - Ayşegül Dinçkök

23. Bölüm - Ayşegül Dinçkök

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, fotoğraf sanatçısı Ayşegül Dinçkök.

Bambaşka Sohbetler 22. Bölüm - Şef Hazer Amani

22. Bölüm - Şef Hazer Amani

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Türkiye’nin en iyi şeflerinden biri olan Hazer Amani.

Bambaşka Sohbetler 21. Bölüm - Selda Alkor

21. Bölüm - Selda Alkor

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Türk sinemasının duayen ismi Selda Alkor.

Bambaşka Sohbetler 20. Bölüm - Ekin Uzunlar ve Yasemin Şefik

20. Bölüm - Ekin Uzunlar ve Yasemin Şefik

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, Karadeniz müziğinin son temsilcilerinden Ekin Uzunlar ve radyo programcısı Yasemin Şefik.

Bambaşka Sohbetler 19. Bölüm - Sinan Canan

19. Bölüm - Sinan Canan

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, Sinirbilimci Prof. Dr. Sinan Canan.

Bambaşka Sohbetler 18. Bölüm - Engin Hepileri

18. Bölüm - Engin Hepileri

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu oyuncu Engin Hepileri.

Bambaşka Sohbetler 17. Bölüm - Serkan Altunorak

17. Bölüm - Serkan Altunorak

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu oyuncu Serkan Altunorak.

Bambaşka Sohbetler 16. Bölüm - Nil İpek ve Zeynep Kankonde

16. Bölüm - Nil İpek ve Zeynep Kankonde

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, oyunculuğu ile öne çıkan Zeynep Kankonde ve yaptığı müzik ile fark yaratan Nil İpek.

Bambaşka Sohbetler 15. Bölüm - Mehmet Turgut ve Ada Sanlıman

15. Bölüm - Mehmet Turgut ve Ada Sanlıman

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konukları, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ve caz sanatçısı Ada Sanlıman.

Bambaşka Sohbetler 14. Bölüm - Mümin Sekman

14. Bölüm - Mümin Sekman

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, yazar Mümin Sekman.

Bambaşka Sohbetler 13. Bölüm - Merve Dizdar

13. Bölüm - Merve Dizdar

36 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, oyuncu Merve Dizdar.

Bambaşka Sohbetler 12. Bölüm - Hande Kazanova

12. Bölüm - Hande Kazanova

35 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, astrolog Hande Kazanova.

Bambaşka Sohbetler 11. Bölüm - Gökhan Türkmen

11. Bölüm - Gökhan Türkmen

37 dk.

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler birbirinden özel konukları ağırlamaya devam ediyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, müzisyen Gökhan Türkmen.

Bambaşka Sohbetler 10. Bölüm - Hale Şıvgın

10. Bölüm - Hale Şıvgın

37 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin bu bölümdeki konuğu, tarihçi Prof. Dr. Hale Şıvgın.

Bambaşka Sohbetler 9. Bölüm - Nursel Köse

9. Bölüm - Nursel Köse

36 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu oyuncu, yazar Nursel Köse.

Bambaşka Sohbetler 8. Bölüm - Ezel Akay

8. Bölüm - Ezel Akay

35 dk.

Ceyda Düvenci soruyor, ünlü isimler dünden bugüne sıra dışı hikayelerini samimi bir dille paylaşıyor. Düvenci’nin, bu bölümdeki konuğu yönetmen Ezel Akay.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store