11

Ben de Özledim

1. Bölüm

Komedi2013
Genel İzleyici

Ben de Özledim, Leyla ile Mecnun dizisinin ani bir kararla yayından kalkıp, bütün dizi ekibinin işsiz kalmasından sonra geçen olayları konu alan absürt komedi dizisidir.

1. Sezon 1. Bölüm İzle
Ben de Özledim 13. Bölüm

13. Bölüm

65 dk.

Troll 'ü yenmeye karar veren ekip çok büyük bir tehtidle yüz yüze gelecektir.

Ben de Özledim 12. Bölüm

12. Bölüm

66 dk.

Troll'ün adamları ekibin peşine düşer. Ekip bir yandan kaçarken bir yandan da Troll'le ilgili önemli bir bilgiyi öğrenir.

Ben de Özledim 11. Bölüm

11. Bölüm

78 dk.

Ekibin ne parası ne de kalacak yeri vardır. Handaki gizem yavaş yavaş çözülmeye başlarken Ali ve Troll karşı karşıya gelirler.

Ben de Özledim 10. Bölüm

10. Bölüm

76 dk.

Ali, Serkan ve Osman ipuçlarını takip ederek kaybolan Selin'i aramaya başlarlar. Sonunda kendilerini Rusya'da Kızıl Meydan'da bulurlar.

Ben de Özledim 9. Bölüm

9. Bölüm

70 dk.

Başlarına gelen talihsizliklerin Faruk'la bir ilgisi olduğunu düşünmeye başlayan ekip, daha büyük bir tehditle karşı karşıya olduklarını yavaş yavaş fark edecektir.

Ben de Özledim 8. Bölüm

8. Bölüm

72 dk.

Ali evini, Serkan ise teknesini kaybetme noktasına gelir. Ekip her şeye sıfırdan başlayarak yeni bir hayat kurmaya karar verir.

Ben de Özledim 7. Bölüm

7. Bölüm

67 dk.

Sakladıkları sırların birer birer ortaya çıkmasıyla dağılan ekip, yeniden toplanmaya çalışırken daha büyük bir sırrın içine düşer.

Ben de Özledim 6. Bölüm

6. Bölüm

70 dk.

Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat ödemek zorundadır. Bütün ekibin para bulması gerekmektedir. Deniz kızı Serkan'a büyük sırrını açıklayacaktır.

Ben de Özledim 5. Bölüm

5. Bölüm

71 dk.

Herkesin derdini dinlemekten bunalan Ahmet, gençliğini yaşamaya karar verir. Ekip umulmadık maceraların içine girer.

Ben de Özledim 4. Bölüm

4. Bölüm

68 dk.

Ali, arabayla çarptığı kızı klişe ormanında kaybedince paniğe kapılır. Serkan deniz kızı gördüğünü ekibe anlatır ancak ekipten kimse Serkan'ın deniz kızı gördüğüne inanmaz.

Ben de Özledim 3. Bölüm

3. Bölüm

72 dk.

Onur hastanede yatmaktadır. Burak, Onur'un başına gelenlerden kendini sorumlu tutarak vicdan azabı duymaktadır. Ali ise vurulacağı korkusuyla evden çıkmaz.

Ben de Özledim 2. Bölüm

2. Bölüm

73 dk.

Ali yeni dizi için yapımcıyla anlaşmıştır ancak senaryoyu okuduktan sonra dizide oynamaktan vazgeçer. Yapımcı bu karara büyük tepki gösterir. Ali tehdit edilince tüm ekibin başı belaya girer.

Ben de Özledim 1. Bölüm

1. Bölüm

73 dk.

Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store