Çilek Kokusu Fragmanları

Çilek Kokusu Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Çilek Kokusu

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere sahip Aslı ve Burak'ın, sürpriz bir şekilde tanışmalarıyla başlayıp İstanbul'dan Bodrum'a uzanan, tesadüflerle dolu aşk hikayesi

Kategori

Dizi Romantik , Gençlik

Yönetmen

Adnan Güler

Yapımcı

Gold Film

Yapım Yılı

2015 - 2015

Konu

Aslı, üniversiteyi kazanmış fakat maddi zorluklardan dolayı okuyamamıştır. Annesi Emel ile yaşayan Aslı, okul parasını biriktirmek için pastanede çalışmaktadır. Annesi Emel Hanım ise sağlık problemlerinden dolayı uzun bir süredir işsizdir.

Parasal sorunlarla geçen bir yılın ardından Emel, arkadaşı Şükran’ın tavsiyesi ile lüks bir evde aşçılık yapmaya başlar. Emel’in işe girdiği gün, kızı Aslı talihsiz bir kaza nedeniyle işini kaybeder. Patronu tarafından, acil olarak yetişmesi gereken doğum günü pastası siparişini götürme görevi Aslı’ya verilmiştir.

Oldukça sakar bir kız olan ve başı beladan kurtulmayan Aslı, Burak’ın arabasına çarpar ve elindeki pasta darmadağın olur. Durumu patronuna açıklama fırsatı bulamadan işinden kovulur.

Burak, zengin bir ailenin tek oğludur. Lüks yaşamı ve gece hayatını seven, sorumluluklardan kaçan Burak’a, örnek olarak amcasının oğlu Volkan gösterilir. Volkan, sorumluluk sahibi, mütevazı ve işkolik bir adamdır. Birbirlerinden farklı karakterlere sahip olsalar da araları oldukça iyidir.

Aslı’nın pastaneden iş arkadaşı Gonca’nın iş için Bodrum’a gitme teklifi, Burak ve Aslı’nın yollarını yeniden kesiştirir. Bu karşılaşma onlar için son olmayacağı gibi, uzun soluklu bir ilişki ve hikayenin başlangıcı olacaktır.