Dila Hanım1. Sezon 9. Bölüm

Konu:

Dila ve Rıza hiç bir şey düşünmeden birlikte olmanın tadını çıkarmak istemektedir. Ancak Dila'nın annesi Sarıgöl'e gelir ve ikiliyi sert şekilde uyarır.

Oyuncular:
Erkan Petekkaya, Hatice Şendil, Necip Memili, Engin Şenkan, Mahir Günşiray, Hülya Darcan,
Yapımcı:
STAR TV
Yapım Yılı:
2012
 1. Bölüm

1. Bölüm

107 dk.

Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecek yoksa kinin mi?

 2. Bölüm

2. Bölüm

98 dk.

Dila, Sarıgöl'de kalıp kocasının katilini adalete teslim etmekte kararlıdır. Azer'in amacı ise Rıza'nın cezasını kendisi kesmektir.

 3. Bölüm

3. Bölüm

102 dk.

Ya Rıza Bey'le yine hukuki yollardan mücadele etmeyi deneyecek, ya da onun cezasını kendi verecektir.

 4. Bölüm

4. Bölüm

102 dk.

Hacer'in kollarında can vermesinden sonra değişen Dila, Selamoğlu Konağını basmıştır. Rıza, Dila'nın bir şeylerden şüphelenmemesi için bir süre onu görmemeye karar verir.

 5. Bölüm

5. Bölüm

114 dk.

İki ailenin arasındaki gerilimin artması Dila için de bulunmaz bir fırsattır. Rıza'yı görebilmek ve bulabilmek için fırsat kollamaktadır.

 6. Bölüm

6. Bölüm

110 dk.

Dila, uslu duracağına söz vermesine rağmen yine yapacağını yapmıştır. Bu olaydan sonra Seyit Bey tek çarenin Dila'yı ev hapsinde tutmak olduğuna karar verir.

 7. Bölüm

7. Bölüm

92 dk.

Dila, bütün riskleri göz alıp Rıza ile köyde bir kaç gün geçirmek için kaçmıştır. Rıza, artık Dila'ya bütün gerçekleri anlatmanın zamanının geldiğini düşünmektedir.

 8. Bölüm

8. Bölüm

103 dk.

Dila'nın gidişiyle yıkılan Rıza, artık kulübede yaşamaya başlar. Aylar sonra Dila'nın Sarıgöl'e geldiğini öğrenen Rıza'nın bu kez onu bırakmaya niyeti yoktur.

 9. Bölüm

9. Bölüm

98 dk.

Dila ve Rıza hiç bir şey düşünmeden birlikte olmanın tadını çıkarmak istemektedir. Ancak Dila'nın annesi Sarıgöl'e gelir ve ikiliyi sert şekilde uyarır.

 10. Bölüm

10. Bölüm

100 dk.

Dila'nın Rıza'yı vurur. Olayı gören Azer, Dila'yı götürür. Jandarma Dila'yı aramaya başlar. Ama Seyit Bey onu kimselere teslim etmemeye kararlıdır.

 11. Bölüm

11. Bölüm

107 dk.

Dila, Rıza’yı affetmeye yanaşmamaktadır. Ama Rıza’nın pes etmeye niyeti yoktur. Dila, avukatlık yapmaya kesin karar vermiştir.

 12. Bölüm

12. Bölüm

105 dk.

Rıza’nın Dila’ya olan aşkı ve ilgisi devam etmektedir. Dila ile Azer arasındaki tansiyon iyice yükselir. Azer, Dila’nın bir açığını bulmaya kesin kararlıdır.

 13. Bölüm

13. Bölüm

116 dk.

Babasının Rıza’ya ortaklık teklif ettiğini öğrenen Azer, öfkeden deliye döner. Azer aralarındaki hesabı kapatmaya kesin olarak kararlı bir şekilde Rıza’nın karşısına çıkar.

 14. Bölüm

14. Bölüm

95 dk.

Barazoğlu Ailesi’nin hanım ağası olmaya gittikçe ısınan Dila, çok büyük bir tehditle karşı karşıya kalmak üzeredir.

 15. Bölüm

15. Bölüm

96 dk.

Dila’nın uğradığı saldırı, Rıza ile arasında bir yakınlaşmaya sebep olur. Aşkını bir türlü silip atamayan Rıza, Dila’ya hiç beklemediği bir teklifte bulunur.

 16. Bölüm

16. Bölüm

106 dk.

Sultan’ın oyunu sonucu Dila merdivenlerden düşer. Hayati tehlikeyi atlatan Dila, hastaneden taburcu olur. Dila, fiziksel sağlığına kavuşmuştur ancak hiç hesapta olmayan başka bir sorun yaşamaktadır.

 17. Bölüm

17. Bölüm

122 dk.

Bebebeğini kaybettiğini öğrenen Dila Sarıgöl'den ayrılır. Rıza, aşkını kaybetmemek için her yolu denemeye hazırdır.

 18. Bölüm

18. Bölüm

104 dk.

İstanbul’da bir araya gelen Dila ile Rıza, hayatları ve aşklarıyla ilgili çok önemli bir karar alırlar. Rıza, Azer’i kimin vurduğunu öğrenmek ister. Ama hiç beklemediği bir sonuca ulaşır.

 19. Bölüm

19. Bölüm

107 dk.

Melike Hanım’ın Azer’in vurulmasıyla ilgili gözaltına alınması herkeste şok etkisi yaratır. Seyit Bey, gözaltı olayını öğrenince saldırıdan Selamoğlu Ailesini sorumlu tutarak büyük bir öfkeye kapılır.

 20. Bölüm

20. Bölüm

112 dk.

Rıza'dan gelen sürpriz sonrası çok mutlu olan Dila, onunla en kısa zamanda evlenmeye karar verir.

 21. Bölüm

21. Bölüm

100 dk.

Dila’nın Rıza’ya yazdığı mektubu ele geçiren Azer, yasak aşkı ispatlayan bu mektubu en kısa zamanda babasına göstermeye kararlıdır.

 22. Bölüm

22. Bölüm

110 dk.

Dila ile Rıza, nikah masasında Seyit Bey’in kalp krizi geçirdiğini öğrenir. Seyit Bey, yeni bir vasiyet yazmıştır ve her şeyi Dila'ya bırakmıştır.

 23. Bölüm

23. Bölüm

110 dk.

Dila kaçırılmıştır. Azer ve Melike Hanım en büyük iki şüphelidir. Dila’nın izini bulan Rıza, onu kurtarmak için hemen harekete geçer.

 24. Bölüm

24. Bölüm

105 dk.

Sultan, yaptığı işin ortaya çıkması üzerine son bir çabayla kaçmaya çalışır. Fakat kaçması hiç tahmin etmediği birisi tarafından engellenecektir.

 25. Bölüm

25. Bölüm

112 dk.

Selamoğlu Ailesi ile gizli niyetleri olan Selçuk, planlarını adım adım uygulamaya başlar. Selçuk’tan hiç kuşkulanmayan Rıza, onu nasıl bir tehlikenin beklediğinin farkında değildir.

 26. Bölüm

26. Bölüm

103 dk.

Cezaevinden gelen bir haber, Dila’nın riskli bir karar vermesine sebep olur. Verdiği karar, Dila’nın çok önemli bir bilgiyi öğrenmesinin önünü açar.

 27. Bölüm

27. Bölüm

104 dk.

Dila’yı görmek için sürpriz bir misafir Barazoğlu Çiftliği'ne gelir. Bu misafirin söyleyecekleri Dila’yı alt üst edecektir.

 28. Bölüm

28. Bölüm

114 dk.

Melike Hanım’ın Rıza’nın bir kızı olduğunu söylemesi, Dila’yı derinden etkiler. Dila, öğrendiği bu gerçek karşısında Rıza ile yüzleşmek isteyecektir.

 29. Bölüm

29. Bölüm

110 dk.

Arzu’nun Rıza’ya olan sevgisiyle, Selçuk’un Rıza’ya olan düşmanlığı bir araya gelmiştir. Selçuk, Arzu’ya Rıza ile ilgili bir anlaşma yapmak istediğini söyler.

 30. Bölüm

30. Bölüm

119 dk.

Azer, Fatma’yı kaçırmakla doğru birşey yapmadığının farkındadır. Selçuk, Fatma’nın kaçırılmasından ötürü aşırı öfkelidir, çünkü planları altüst olmuştur.

 31. Bölüm

31. Bölüm

123 dk.

Azer’i vuran Rıza, Fatma’yı eve getirir. Rıza, Haydar’ın telkiniyle teslim olmadan önce ortalık yatışana kadar bağ evine gider.

 32. Bölüm

32. Bölüm

122 dk.

Toroslar'daki dağ evine kaçan Dila ve Rıza, Azer’in tutuklanmasıyla geri dönerler. Savcı Canan, Ahmet ve Selçuk arasındaki bağlantıyı bulmak ister.

 33. Bölüm

33. Bölüm

118 dk.

Fatma’nın şikayetini geri almasıyla, Azer serbest kalır. Rıza, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Selçuk’un gizli yüzünü öğrenen Rıza, karşı hamleyi planlamaya başlar.

 34. Bölüm

34. Bölüm

123 dk.

Azer, Fatma’yla evlenmeyi planlarken önündeki engel sadece Fatma’nın cevabı değildir. Dila’dan yardım isteyen Azer'in evliliğinin akıbeti ne olacaktır?

 35. Bölüm

35. Bölüm

130 dk.

Fatma ve Azer'in düğün gecesinde beklenmedik gelişmeler olur. Rıza’nın düğündeki sürpriz konuğu, Dila ve Rıza arasına ayrılık tohumları atacaktır.

 36. Bölüm

36. Bölüm

93 dk.

Arzu‘nun şantaj CD‘si Dila’nın eline ulaşır. Öte yandan Dila‘nın annesinin ölümü ardındaki sır perdesi aralanmaktadır.

 37. Bölüm

37. Bölüm

108 dk.

Rıza ve Dila, hapishanede Serdar’ın söyledikleriyle şoke olmuştur. Dila, ikinci kez sarsılır ve Rıza’nın işi gittikçe zorlaşır.

© Copyright 2024 puhutv.com Tüm hakları Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.'de saklıdır.
App storeGoogle play storeHuawei app store